Most Kultury

11:00 – 2018-06-30 – Most im. Mariana Lutosławskiego – wstęp wolny

Historyczny most na trzy letnie miesiące staje się miejscem warsztatów, koncertów, wystaw, pokazów filmowych i potańcówek.

Wydarzenia na Moście Kultury aktywizują i ożywiają tę specyficzną, zabytkową część miasta i jest popularnym miejscem spotkań. Dzięki realizacji tego projektu Most im. Mariana Lutosławskiego na Bystrzycy łączy nie tylko cztery dzielnice Lublina (Śródmieście, Bronowice, Kośminek i Za Cukrownią), lecz stał się także przestrzenią łączenia różnych środowisk.To głównie do mieszkańców tych dzielnic adresowany jest program Mostu Kultury, przygotowywany przy współpracy z lokalną społecznością oraz radami dzielnic.

Zobacz program Mostu Kultury na czerwiec

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w lipcu:
wt-pt: 14:00-19:00
w pozostałe dni na godzinę przed wydarzeniami biletowanymi
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

30.06sobota
11:00
Sztuka w pralce - warsztaty artystyczne dla najmłodszych
  • Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat, które chcą czegoś więcej, niż umieć odróżnić Słoneczniki Van Gogha od Wenus z Milo. Uczestnicy zajęć podczas prezentacji poznają epokę, styl, dzieło i twórcę. Stworzą własne prace. Potem wcielają się w aktywnych uczestników świata sztuki – kuratorów, krytyków, kolekcjonerów, by znaleźć swój styl i być świadomym odbiorcą sztuki. prowadzenie: Kamila Czosnyk
12:00
Warsztaty fotografii komórkowej
  • Każdy robi zdjęcia telefonem. Chciałbyś robić je lepiej? Przyjdź na warsztaty fotografii komórkowej na Moście Kultury. Wykładowca Lubelskiej Szkoły Fotografii nauczy Cię, jak to osiągnąć. Dzięki kilku trikom Twoje zdjęcia nabiorą niespotykanego kolorytu. Dowiesz się, jak w pełni wykorzystać możliwości swojego niepozornego aparatu. Liczba miejsc ograniczona do 5 osób. Zapisy na: MostKultury2018@lsfoto.pl . W treści prosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu. Temat wiadomości: Fotografia komórkowa.
13:00
Gotowanie na dywanie - warsztaty
  • Cykl cotygodniowych rodzinnych zawodów kulinarnych, podczas których dowiemy się, jak zdrowo i kolorowo gotować w plenerze. Zwycięska drużyna otrzymuje czapkę super szefa kuchni. Prowadzący: Joanna Olejko 9.06 – Bananowe biegi – chlebek i lody bananowe 16.06 – Triatlon owocowy – koktajle na wesoło 23.06 – Maraton orzechowy – gofry, domowa nutella i sosy owocowe 30.06 – Marchewkowa sztafeta – zupa i ciasto marchewkowe
Most Kultury
11:00 wstęp wolny MuzykaTaniecWarsztaty

FreshMail.pl