Most Kultury

16:30 – 2018-06-15 – Most im. Mariana Lutosławskiego – wstęp wolny

Historyczny most na trzy letnie miesiące staje się miejscem warsztatów, koncertów, wystaw, pokazów filmowych i potańcówek.

Wydarzenia na Moście Kultury aktywizują i ożywiają tę specyficzną, zabytkową część miasta i jest popularnym miejscem spotkań. Dzięki realizacji tego projektu Most im. Mariana Lutosławskiego na Bystrzycy łączy nie tylko cztery dzielnice Lublina (Śródmieście, Bronowice, Kośminek i Za Cukrownią), lecz stał się także przestrzenią łączenia różnych środowisk.To głównie do mieszkańców tych dzielnic adresowany jest program Mostu Kultury, przygotowywany przy współpracy z lokalną społecznością oraz radami dzielnic.

Zobacz program Mostu Kultury na czerwiec

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

15.06piątek
16:30
Warsztaty bębniarskie
  • Warsztaty bębniarskie Serdecznie zapraszamy na warsztaty nauki gry na bębnach djembe oraz różnych idiofonach prowadzone przez Agnieszkę Kołczewską. Nauka rytmów afrykańskich, azjatyckich, kubańskich; brzmienia; profesjonalnych uderzeń; grania improwizacji; współpracy w grupie. Wiek: od 9 lat. Liczba miejsc ograniczona do 20 osób. Zapewniamy bębny, ale mile widziany własny instrument. Zapisy do 7.06 na: agamenago@o2.pl / wstęp wolny
20:00
Klucze - koncert
  • Muzyka Kluczy to połączenie różnych gatunków, choć na pierwszy plan wybija się funky. Nie brak tu jednak prawdziwie rockowych solówek gitarowych i swingujących motywów, a w tym wszystkim dodatkowo można nawet doszukać się bluesa. Repertuar Kluczy jest podobnie urozmaicony. Znajdziemy tu zarówno dynamiczne kawałki z pozytywnym przesłaniem, jak i znacznie bardziej nastrojowe ballady. Chociaż muzycy trochę eksperymentują brzmieniowo, bardzo dobrze słychać (zwłaszcza w gitarowych partiach), że inspirują się klasyką rocka.
Most Kultury
16:30 wstęp wolny MuzykaTaniecWarsztaty

FreshMail.pl