Most Kultury

16:00 – 2017-07-18 – Most im. Mariana Lutosławskiego – wstęp wolny

Historyczny most na trzy letnie miesiące staje się miejscem warsztatów, koncertów, wystaw, pokazów filmowych i potańcówek.

Wydarzenia na Moście Kultury aktywizują i ożywiają tę specyficzną, zabytkową część miasta i jest popularnym miejscem spotkań. Dzięki realizacji tego projektu Most im. Mariana Lutosławskiego na Bystrzycy łączy nie tylko cztery dzielnice Lublina (Śródmieście, Bronowice, Kośminek i Za Cukrownią), lecz stał się także przestrzenią łączenia różnych środowisk.To głównie do mieszkańców tych dzielnic adresowany jest program Mostu Kultury, przygotowywany przy współpracy z lokalną społecznością oraz radami dzielnic.

Zobacz program Mostu Kultury na sierpień

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

18.06niedziela
16:00
Wakacyjne warsztaty bębniarskie
  • Profesjonalna nauka gry na bębnach djembe, conga, darabuka i instrumentach perkusyjnych świata, np. roar, marakasy, reco-reco, janczary. Poznamy techniki gry, wydobywania brzmienia, rytmów afrykańskich, kubańskich, azjatyckich oraz śpiewu piosenek afrykańskich. Prowadzenie: Agnieszka Kołczewska. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 10 roku życia. Ilość miejsc ograniczona – liczy się kolejność zapisów w dniu warsztatów.
  • Most Kultury
    16:00 wstęp wolny MuzykaTaniecWarsztaty

    FreshMail.pl