Most Kultury

11:00 – 2017-08-13 – Most im. Mariana Lutosławskiego – wstęp wolny

Historyczny most na trzy letnie miesiące staje się miejscem warsztatów, koncertów, wystaw, pokazów filmowych i potańcówek.

Wydarzenia na Moście Kultury aktywizują i ożywiają tę specyficzną, zabytkową część miasta i jest popularnym miejscem spotkań. Dzięki realizacji tego projektu Most im. Mariana Lutosławskiego na Bystrzycy łączy nie tylko cztery dzielnice Lublina (Śródmieście, Bronowice, Kośminek i Za Cukrownią), lecz stał się także przestrzenią łączenia różnych środowisk.To głównie do mieszkańców tych dzielnic adresowany jest program Mostu Kultury, przygotowywany przy współpracy z lokalną społecznością oraz radami dzielnic.

Zobacz program Mostu Kultury na sierpień

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w okresie wakacyjnym:
pon. - pt. w godz. 12.00-17.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

13.08niedziela
11.00
Akwarelki na Moście Kultury – warsztaty plastyczne dla dzieci (5-14 lat)
 • Gość Akwarelek: Zbigniew Dmitroca –Teatrzyk jak się patrzy Radosne połączenie twórczości oraz zabawy. Sięgając do kilku technik plastycznych, miksując je z emocjami, pomysłami i energią uczestników naszych zajęć zamierzamy stworzyć oryginalne dzieła artystyczne.
13.00
Kuchnia na żółto – warsztaty kulinarne
 • Kulinarny sierpień na Moście Kultury tym razem w kolorach żółtych. Na naszych talerzach zagoszczą potrawy w rozmaitych odcieniach koloru żółtego. Sięgniemy po produkty, z których przygotujemy wakacyjne i słoneczne kompozycje. zapisy: kontakt@m-eat-ing.pl
 • 20.00
  Aleksandra Kutrzepa Quartet – koncert
  • Zespół tworzy grupa przyjaciół. Założycielem i pomysłodawcą powstałej w listopadzie 2014 r. formacji jest małżeństwo – Aleksandra i Robert Kutrzepa. Wkrótce do zespołu dołączyli Bartłomiej Garczyński oraz Michał Studniarek. Repertuar zespołu to autorskie kompozycje w stylistyce modern jazzu.
  Most Kultury
  11:00 wstęp wolny MuzykaTaniecWarsztaty

  FreshMail.pl