Most Kultury

17:00 – 2017-08-14 – Most im. Mariana Lutosławskiego – wstęp wolny

Historyczny most na trzy letnie miesiące staje się miejscem warsztatów, koncertów, wystaw, pokazów filmowych i potańcówek.

Wydarzenia na Moście Kultury aktywizują i ożywiają tę specyficzną, zabytkową część miasta i jest popularnym miejscem spotkań. Dzięki realizacji tego projektu Most im. Mariana Lutosławskiego na Bystrzycy łączy nie tylko cztery dzielnice Lublina (Śródmieście, Bronowice, Kośminek i Za Cukrownią), lecz stał się także przestrzenią łączenia różnych środowisk.To głównie do mieszkańców tych dzielnic adresowany jest program Mostu Kultury, przygotowywany przy współpracy z lokalną społecznością oraz radami dzielnic.

Zobacz program Mostu Kultury na sierpień

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w okresie wakacyjnym:
pon. - pt. w godz. 12.00-17.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

14.08poniedziałek
17:00
Warsztaty dj'skie
Przybliżymy ideę oraz sposoby miksowania muzyki. Od analogowego, tradycyjnego gramofonowego grania, do konsoli i programów komputerowych służących podobnym zadaniom. Zapraszamy bez względu na wiek.
20:00
Retroakcja - koncert
Retroakcja to kontra do panującego powszechnie twierdzenia, że to, co nowoczesne jest lepsze. Retroakcja to aktualność przeszłości w tworzeniu współczesnej kultury. Grajek Krawiec – DJ, happener, poszukiwacz muzyczny, postać z pogranicza nierealności, głosiciel tolerancji. Jest aktywnym retronautą odwiedzającym często zapomniane już przestrzenie muzyczne. Jego sety DJ-skie to muzyczny koktajl, od afro przez muzykę latynoamerykańską do tanecznego jazzu i klasyki muzyki rozrywkowej.
Most Kultury
17:00 wstęp wolny MuzykaTaniecWarsztaty

FreshMail.pl