(Odwołane)Scena Improv: Poławiacze Pereł

20:00 – 2019-01-18 – Piwnice CK – 20 zł

Informujemy, że w związku z żałobą po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, wydarzenie odbędzie się 24 stycznia o godz. 20:00.
Zakupione bilety zachowują ważność.

„Poławiacze Pereł” Improv Teatr – grupa improwizacyjna, którą założona przez Przemka Buksińskiego. W skład „Poławiaczy” wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca, a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych.

Improwizacja to sztuka tworzenia „tu i teraz”, sprawdzian kreatywności i spontaniczności. To wolność tworzenia nie tylko dla publiczności, ale także wspólnie z nią. To historie, które układamy razem z widzem, podobnie jak on nie wiedząc gdzie nas zaprowadzą i jak się zakończą. To wreszcie (i przede wszystkim) spotkanie z Wami, które pozwala nam wywołać u Was uśmiech, wzruszenie, być może chwilę zamyślenia.

sklad grupy: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz Szampanek Szymanek, Mirek Urban, Marcin Wąsowski. Remigiusz Jankowski

Ceny biletów
20 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

Bezczelny Kinoteatr Projekt

Wypadkowa dwóch światów: filmu niezależnego i teatralnego improv.

RÓJ. Sekretne życie społeczne

Historia o rolach społecznych, rodzinnych więziach, religijnym podporządkowaniu i miłosnej manipulacji o charakterze bajki filozoficznej.

CPH4

Spektakl dyplomowy studentów IV roku Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie. Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z choreografem i pedagogami WTT.
(Odwołane)Scena Improv: Poławiacze Pereł
20:00 20 zł Teatr

FreshMail.pl