Dźwięki Słów

Olsztyński Teatr Lalek: Pan Lampa

17:00 – 2018-06-16 – Sala Widowiskowa – 10 / 20 zł

Pan Lampa to przemiły staruszek, który od zwykłych przemiłych staruszków różni się tylko tym, że jego głowa świeci jak lampa. Z zupełnie niewiadomych powodów.

Pewnego dnia, bardzo dawno temu, głowa Pana Lampy po prostu zaczęła świecić i już. Pan Lampa mieszka (w dużym, starym, skrzypiącym, drewnianym domu zwanym Domczyskiem) ze swoją wierną towarzyszką Piesą. Długo mieszkali sami, ale odkąd głowa Pana Lampy zaczęła świecić, do ich domu schodzą się dziwne stworzenia i postacie, które w normalnym świecie nie mogły znaleźć sobie miejsca. Zwykle są uprzejme i tylko czasami sprawiają kłopoty, dlatego Pan Lampa i Piesa nie mają nic przeciwko nowym lokatorom.

autor: Malina Prześluga; reżyseria: Helena Radzikowska; choreografia: Anna Sawicka-Hodun; muzyka: Natasza Topor; scenografia: Sylwia Maciejewska

Ceny biletów
10 / 20 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Lubelski Salon Artystyczny
tel: 81 466 61 08
e-mail: irenabeata.m@ck.lublin.pl

Zobacz również

Akademia Pana Kleksa

5. Dźwięki Słów: Kolorowy i roztańczony musical dla całej rodziny, który jest niezapomnianą podróżą do świata wyobraźni.

Dźwięki Słów

Wielobarwny kalejdoskop muzyczno-słownych emocji. Na program składają się recitale, musicale, spektakle muzyczne, koncerty i muzyczne zdarzenia uliczne.Ważne jest dla nas poszukiwanie sensu poprzez muzykę, teatr, słowo oraz spotkanie z ludźmi. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13- 17 czerwca.

Maja Kleszcz i IncarNations: Wieszcze

5 Dźwięki Słów: Wyjątkowy koncert z premierowym repertuarem z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości.

Dakh Daughters: Roses

5. Dźwięki Słów: To sztuka o miłości, wolności i pięknie, które potrafią uratować świat.
Olsztyński Teatr Lalek: Pan Lampa
17:00 10 / 20 zł Dla DzieciFestiwalMuzykaTeatr

FreshMail.pl