Centralny Plac Zabaw

17:00 - 31.07.2018 - Stare Miasto - wstęp wolny / zapisy - więcej
Centralny Plac Zabaw

17:00 - 31.07.2018 - wstęp wolny / zapisy - więcej

Z Karuzelą Sztuki odwiedziliśmy już kilka miast: Paryż, Nowy Jork, Stambuł czy Pragę. Najwyższy czas na Lublin!

W niezwykłym otoczeniu lubelskiego Starego Miasta, rozegramy grę miejską. Czeka na was mnóstwo kryminalnych zagadek, ukryte pracownie artystów, historie o dobrych diabłach i niewidzialnych mieszkańcach Lublina. Poznamy historię teatru alternatywnego, dowiecie się też, jakie narodowości zamieszkiwały kiedyś Lublin. Opowiemy o zapomnianych zwyczajach i specjalnościach rzemieślniczych i kulinarnych Lubelszczyzny. Nie zabraknie też lubelskich cebularzy!

Uwaga: Prosimy o zabranie niezbędnego ekwipunku detektywa: wygodnego obuwia, dobrego nastroju, lornetki, dużej kanapki z szynką, notatnika, ołówek i towarzystwa rodziców!

prowadzenie: Agnieszka Chwiałkowska, Marta Ryczkowska (Karuzela Sztuki)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

wstęp wolny / zapisy

Arkadiusz Kaźmierak