Peter J. Birch + Sonia Pisze Piosenki

20:00 – 2018-03-16 – Piwnice CK – 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu

Po ponad dwuletniej przerwie dwoje songwriterów wraca z nowym materiałem i ruszają we wspólną trasę koncertową!

Peter J. Birch (Piotr Jan Brzeziński) to człowiek-orkiestra, który niezależnie od tego czy gra solo czy ze składem muzyków, buduje niezwykłą atmosferę już po kilku taktach.
Karierę rozpoczął w 2010 roku EP-ką „In My Island”. Jego styl przypadł do gustu słuchaczom i znalazł uznanie dziennikarzy czy organizatorów największych festiwali. Ciepłemu brzmieniu gitary akustycznej towarzyszy mocny, męski głos, w którym nie brakuje emocji. W jego twórzości odnajdą się fani Neila Younga czy Nicka Cave’a, choć muzyk chętnie eksperymentuje z elementami elektroniki. Występował na polskich i zagranicznych festiwalach: Opener Festival (2011, 2013 r) OFF Festiwal, Melodica (Niemcy), Sounds Of Bronkow (Niemcy) i Poke Festival (Słowacja). Na początku 2018r. ukazała się jego kolejna płyta – „Inner Anxiety”.

Sonia pisze piosenki (Sonia Wąsowska) szerszej publiczności dała się poznać podczas songwriterskich wieczorów w warszawskiej klubokawiarni Eufemia. 26 czerwca 2014 ukazała się jej debiutancka epka „Friends to lovers” , a singiel „Movie Quotes” miał swą premierę w audycji Offensywa w Radiowej Trójce. Artystka inspiruje się twórczością Cat Power i Laury Marling. Na płycie znajdują się cztery utwory utrzymane w folkowej stylistyce.
Znalazła się w line upie Off Festivalu, Halfway Festival, Spring Breaku, Alter Fest, Piotrkoff Art Festival, Slow Life Festiwal, Asymmetry Festival, Opole Songwriters Festival, oraz Europejskich Targów Muzycznych „Co Jest Grane”.

Ceny biletów
15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Impresariat
e-mail: impresariat@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 09

Zobacz również

Peter J. Birch + Sonia Pisze Piosenki
20:00 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu Muzyka

FreshMail.pl