Podróż bez rezerwacji – świątecznie

15:00 – 2017-12-16 – Sala prób nr 1 – wstęp wolny

Zapraszamy na niezwykły świąteczny jarmark w klimacie hiszpańskim, francuskim i amerykańskim. Nie będzie można nic na nim kupić: zagramy w gry, poznamy rozmaite obyczaje i motywy bożonarodzeniowe, obejrzymy animacje.

Dzieci będą mogły przekonać się, jak wyglądają językowe warsztaty Karuzeli: „Petit Mots” i „Takata”. Poznamy Delphine Wartelle z Kalifornii, która przy dźwiękach ukulele poprowadzi zajęcia z języka angielskiego. Odbędzie się świąteczna loteria z upominkami,a dzieci wykonają świąteczne dekoracje i ozdoby.
Święta we Francji to Noël, santos czyli figurki świętych, wysyłanie kartek z życzeniami i słuchanie kolęd na uroczystych koncertach. Hiszpanie celebrują biorąc udział w wielkiej świątecznej loterii, uroczystych paradach, jedząc jamon i consome. Amerykanie pieką indyka, podobnie jak na Święto Dziękczynienia i dekorują domy światełkami. Pojawią się smakołyki z trzech kuchni, pozostawiane dla Gwiazdora mandarynki, bakalie, czy churros zanurzane w nutelli.

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
e-mail: karuzela.sztuki@op.pl

Zobacz również

Djembe, congi i dunduny – warsztaty rytmiczne dla dzieci

Znacie djembe, congi i dunduny? Zapraszamy na muzyczne warsztaty z Rafałem Majem.

Zabawa na fali

Related posts: Djembe, congi i dunduny – warsztaty rytmiczne dla dzieci Zabawa na fali Zespół Deficytu Natury – koncert familijny LAS Christmas – wernisaż

Zespół Deficytu Natury – koncert familijny

Zapraszamy na finał całorocznego projektu "4w1 na 700 lecie" realizowanego z dziećmi i zespołem muzycznym! Zapraszamy dzieci, rodziców, opiekunów, dziadków, babcie i wszystkich zainteresowanych.

LAS Christmas – wernisaż

Zapraszamy do lasu wyhodowanego przez wyobraźnię ze wszystkiego tego, co niepotrzebne.
Podróż bez rezerwacji – świątecznie
15:00 wstęp wolny Dla DzieciWarsztaty

FreshMail.pl