Wirydarz

Scena Improv: Poławiacze Pereł

21:00 – 2019-07-14 – Wirydarz – 20 zł

„Poławiacze Pereł” Improv Teatr – grupa improwizacyjna, którą założona przez Przemka Buksińskiego. W skład „Poławiaczy” wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca, a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych.

Improwizacja to sztuka tworzenia „tu i teraz”, sprawdzian kreatywności i spontaniczności. To wolność tworzenia nie tylko dla publiczności, ale także wspólnie z nią. To historie, które układamy razem z widzem, podobnie jak on nie wiedząc gdzie nas zaprowadzą i jak się zakończą. To wreszcie (i przede wszystkim) spotkanie z Wami, które pozwala nam wywołać u Was uśmiech, wzruszenie, być może chwilę zamyślenia.

sklad grupy: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz Szampanek Szymanek, Mirek Urban, Marcin Wąsowski. Remigiusz Jankowski

Ceny biletów
20 zł
Kasa Czynna:
w lipcu:
wt-pt: 14:00-19:00
w pozostałe dni na godzinę przed wydarzeniami biletowanymi
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

Zły – 101. spektakl

Autobiograficzna opowieść Dariusza Jeża, który zanim zabłysnął na deskach teatru, był wysoką figurą lubelskiego półświatka.

Piknik teatralny

To wyjątkowe święto teatralne dla całych rodzin – pełne radości, emocji i opowieści o współczesnym świecie. Spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych pojawią się w dzielnicach Lublina!

Rdzeń

Energetyczna wypowiedź przenikających się gatunków muzycznych od jazzu, bluesa, rocka poprzez klasykę i folk, ujętych w performatywno-happeningowej formie spektaklu i melorecytacji.

aFrykasy – DJ set

Related posts: Zły – 101. spektakl Piknik teatralny Rdzeń aFrykasy – DJ set
Scena Improv: Poławiacze Pereł
21:00 20 zł Teatr

FreshMail.pl