Pożar w burdelu: Żelazne waginy

20:30 – 2017-08-07 – Wirydarz – 40 zł

Czy piosenka może być narzędziem walki? Czy Dziewczynom z Charlotte uda się porwać tłumy i stać Żelaznymi Waginami? A może za późno na bunt? Przewrotny feministyczny horror muzyczny w Wirydarzu Centrum Kultury.

Po burzliwym rozwodzie ze Zdzisławem Metro, Paula rzuca się do Wisły. Odratowana przez Chudego Wojtka zapada w śpiączkę. Po wielu miesiącach budzi się w szpitalu Świętej Rodziny, w Warszawie przyszłości, rządzonej przez komisarza Andrzejczuka.
W podziemiach spotyka Dziewczyny z Charlotte – grupę więzioną przez profesora Maxa Hardkora, który testuje na nich nacjotechnologię (zapładnia je nasieniem bohaterów, by stworzyć Nadpolaków).

W przebraniu sanitariuszek przeprawiają się na Dziką Stroną Wisły, gdzie gromadzą się rebelianci, których przywódczynią jest legendarna Szamanka Miasta. Ich śladem podąża bezlitosny komisarz Andrzejczuk. Gdy docierają do centrum dowodzenia rebelią w dawnym solarium na Placu Hallera, okazuje się, że bunt słabnie. Coraz więcej rebeliantek daje się przekupić programem 500+ .
Dziewczyny wraz z Szamanką Miasta postanawiają założyć punkband Żelazne Waginy i atakować tyranię Andrzejczuka feministycznymi protest songami, które zmobilizują kobiety do działania.

Ceny biletów
40 zł
Kasa Czynna:
w okresie wakacyjnym:
pon. - pt. w godz. 12.00-17.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Impresariat
e-mail: impresariat@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 09
wydarzenie dla osób pełnoletnich

Zobacz również

Pożar w burdelu: Żelazne waginy
20:30 40 zł MuzykaTeatr

FreshMail.pl