Project Monster

18:00 – 2017-12-07 – Sala Widowiskowa – bezpłatne wejściówki

„Project Monster” mówi o konsekwencjach spotkania widowni z performerem. Nie bójcie się, nasz potwór będzie miał śliczną twarz.

Kim jest on i kim są oni?
Jak on postrzega ich i oni jego – i czy rzeczywiście dochodzi tu do spotkania?
Naszym celem jest rozszczelnienie tej pozornej oczywistości. Niech on stanie się dla was medium: urzeczywistni to, czego sami się boicie, co was żenuje, czego sami nigdy byście nie zrobili. Czy wtedy będziecie bliżej siebie, a może dalej?
Jesteście bezpieczni w konwencjonalnej sytuacji widz – artysta. Czy na pewno? Spróbujemy zrealizować wasze ukryte pragnienia złożone z sekretnie wyszukiwanych w internecie treści, które szybko kasujecie z historii.

Kto kim tu gra? I kto wygrywa? Kto komu zrobi dobrze i za jaką cenę?
To będzie sen, ale to nie będzie snem. Cofnijmy się do 1999 roku, na moment przed tym, kiedy wszystkie zegary pokażą 000, a wy byliście 17 lat młodsi. Dokonamy przekroczenia – do tyłu.

choreografia i taniec: Tomasz Bazan; dramaturgia: Paweł Soszyński; muzyka: Marcin Janus; video, instalacje, design: Marcin Kosakowski; współpraca: Tomasz Fabiański; produkcja: Maat Festival, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego; partnerzy: Loocas Dance Center, Komuna Warszawa, Krakowskie Centrum Choreograficzne, Towarzystwo Edukacji Kulturalnej

Ceny biletów
bezpłatne wejściówki
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

Project Monster
18:00 bezpłatne wejściówki FestiwalTaniecTeatr

FreshMail.pl