Przezroczystość – wystawa Weroniki Markiewicz

18:00 – 2018-12-15 – Oratorium – wstęp wolny

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Weroniki Markiewicz „Przezroczystość”.

Przezroczystość skóry, wody, myśli…gdzie znajduje się granica między światem wewnętrznym, a rzeczywistością? Może jest nią kolorowy wzór na ciele lub emocje na twarzy?
Przezroczystość to wspólny motyw serii portretów ludzi, którzy poprzez sztukę tatuażu manifestują swoje myśli, wartości i poczucie estetyki. To swoisty element tożsamości. Sztuka zdobienia ciała to zjawisko społeczne, obok którego nie można przejść obojętnie.

Weronika Markiewicz – fotograf. Zawodowo zajmuje się fotografią wizerunkową. Wykonuje portrety ekspertów. Jej klientami są firmy, instytucje oraz osoby, które budują swój profesjonalny wizerunek w sieci. Jest absolwentką Socjologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (2012) oraz Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (2015). Uczestniczka „Wystawy Dyplomów 2015” w Międzynarodowych Targach Poznańskich (22 czerwca ’15), wystawy „DyploMY” w Pracowni Duży Pokój w Warszawie (2 lipca ’15) oraz wystawy „1/125” w ramach 6. Festiwalu Nowej Sztuki Labirynt w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą 28 październik ’15). Zarówno w życiu jak i w sztuce fascynuję ją człowiek, dlatego portret to rodzaj fotografii, w którym zawodowo i artystycznie czuje i realizuje się najlepiej. Fotografia wizerunkowa www.weronikamarkiewicz.com

Sponsorzy: Willa Win, Manufaktura Wina, Cukiernia Sowa
Patroni medialni wystawy: Radio Eska, magazyn TattooFest, Magazyn Lajf, Nowy Tydzień

Projekt realizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Promocji Dziedzictwa Kulturowego
tel. 81 466 61 23
e-mail: nik7@go2.pl
wystawa dostępna do 31 grudnia

Zobacz również

Przezroczystość – wystawa Weroniki Markiewicz

FreshMail.pl