Splat!FilmFest

Psychopaci są wśród nas

20:30 – 2018-05-17 – Kino CK – wstęp wolny

Psychopaci i socjopaci to nie tylko kryminaliści dopuszczający się karalnych zbrodni. Większość z nich spotykamy na co dzień. Mogą to być nasi współpracownicy, partnerzy czy członkowie rodziny. Niszczą nasze związki, kariery, opróżniają konta, deprecjonują nasze osiągnięcia, obniżają poczucie wartości, manipulują, a nawet zagrażają pokojowi na świecie. Nie rzadko robią to wszystko w sposób dystyngowany, w aurze życzliwości, cieszą się przy tym autorytetem w swoim środowisku.

O problemie ludzi pozbawionych sumienia/empatii porozmawiamy ze specjalistą Ireneuszem Siudemem – psychoterapeutą. Na spotkaniu poznamy cechy osób bezlitosnych, pozbawionych zasad moralnych, by wiedzieć jak ich rozpoznać i nie pozwolić sobą manipulować szczególnie, że na pierwszy rzut oka sprawiają bardzo dobre wrażenie i niezwykle trudno ich zdemaskować.

Przed spotkaniem zapraszamy na seans filmu „Mayhem” – czytaj więcej

Ireneusz Siudem – doktor psychologii, naukowiec, psychoterapeuta. Współtwórca środowiskowej koncepcji profilaktyki uzależnień Przewodniczący Towarzystwa Nowa Kuźnia. Autor ponad 60 publikacji naukowych z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym, psychologicznej analizy zjawisk społecznych, profilaktyki uzależnień, przemocy i pomocy psychologicznej.

prowadzenie: Monika Stolat – kuratorka cyklu Splat!Nights.

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com

Zobacz również

Psychopaci są wśród nas
20:30 wstęp wolny Spotkanie

FreshMail.pl