Robert Piotrowicz – koncert

22:00 – 2017-10-13 – Piwnice CK – bezpłatne wejściówki

Robert Piotrowicz – artysta dźwiękowy, kompozytor, improwizator. Autor słuchowisk, instalacji, muzyki teatralnej, współpracuje z innymi artystami przy formach audio-wizualnych i spektaklach. Jako instrumentalista Piotrowicz pracuje przede wszystkim z własnym zestawem koncertowym zbudowanym wokół brzmienia gitary elektrycznej i analogowego syntezatora modularnego. Podczas koncertów tworzy nasycone i pełne detali formy, korzystając z syntezatora analogowego i komputera. Jego muzyce równie blisko jest do współczesnej kompozycji elektroakustycznej, jak i do sound artu.

Regularnie występuje na licznych festiwalach na całym świecie. Oprócz płyt solowych ma w dorobku także wydawnictwa nagrane z Xavierem Charlesem, Kevinem Drummem, Jérômem Noetingerem, Burkhardem Stanglem, Zbigniewem Karkowskim i Anną Zaradny. Współzałożyciel Musica Genera Festival oraz wytwórni Musica Genera.

Robert Piotrowicz jest autorem muzyki do filmu Zbigniewa Libery „Walser”, którego seans poprzedzi koncert artysty podczas tegorocznej edycji Festiwalu. 

Ceny biletów
bezpłatne wejściówki
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Zespół Konfrontacji Teatralnych
tel.: +48 (81) 466 61 19/20
e-mail: sawicka@ck.lublin.pl
czas trwania: 60 min
 

Karnety festiwalowe: 600/ 400 zl
Lista spektakli w ramach karnetu

Zobacz również

Walser

Kino Konfrontacji: Wystylizowany świat Walsera flirtuje z tradycją kina gatunkowego: postapokaliptycznym science fiction, westernem czy filmami o jaskiniowcach.

Robert Piotrowicz – koncert

13.09.2017
XXII Konfrontacje Teatralne: Ende Neu na Konfrontacjach
Robert Piotrowicz – koncert
22:00 bezpłatne wejściówki FestiwalMuzyka

FreshMail.pl