Teatr Chorea

RÓJ. Sekretne życie społeczne

16:00 – 2019-02-24 – Sala Widowiskowa – 20 zł

To historia o rolach społecznych, rodzinnych więziach, religijnym podporządkowaniu i miłosnej manipulacji o charakterze bajki filozoficznej.

Spektakl stanowi źródło pogłębionej wiedzy o analogiach między światem ludzi i pszczół. w W lekkiej formie stawia poważne socjologiczne pytania o kondycję współczesnego człowieka. Zabawni i sarkastyczni bohaterowie spektaklu są uczestnikami wydarzeń, które ukazują często skrywane zakamarki ludzkiej psychiki, dojmujący tragizm dnia codziennego i pasję, która daje siłę do walki z przeciwnościami. Istota przekazu tego spektaklu skierowana jest zarówno do młodszych, jak i dorosłych widzów.

reżyseria: Janusz Adam Biedrzycki; choreografia: Magdalena Paszkiewicz; obsada: Joanna Chmielecka (Magdalena Paszkiewicz), Anna Chojnacka, Barbara Cieślewicz, Ewa Otomańska, Dorota Porowska, Aleksandra Szałek, Aleksandra Ziomek, Antoni Kowarski, Paweł Odorowicz, Tomasz Rodowicz; scenariusz i dramaturgia: Wiktor Moraczewski; muzyka: Paweł Odorowicz; scenografia: Jolanta Królicka; kostiumy: Karolina Burakowska; reżyseria światła: Tomasz Krukowski; realizacja dźwięku: Marcin Dobijański; wizualizacje: Paweł Klepacz

Ceny biletów
20 zł
Kasa Czynna:
w lipcu:
wt-pt: 14:00-19:00
w pozostałe dni na godzinę przed wydarzeniami biletowanymi
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuczka
e-mail: sztuczka@ck.lublin.pl
tel. 81 466 61 47

Zobacz również

RÓJ. Sekretne życie społeczne
16:00 20 zł Dla DzieciTeatr

FreshMail.pl