Mistrzowie Pełnego Metrażu

Serce z kamienia

19:00 – 2017-11-24 – Sala Kinowa – wstęp wolny

Dwóch nastolatków, Thor i Christian spędzają lato w odległej rybackiej wiosce na Islandii. Jeden stara się o serce pewnej dziewczyny, podczas gdy w drugim rodzi się uczucie do najlepszego przyjaciela. Zdobywca ponad 30 międzynarodowych nagród i wyróżnień, w tym m.in. za Najlepszą Reżyserię na Warszawskim Festiwalu Filmowym oraz Nagrody Lorens na MFF w Göteborgu.

reżyseria: Guðmundur Arnar Guðmundsson
Islandia, 2016
czas trwania: 129 min

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Kinoteatr Projekt
tel.: 81 466 61 21
e-mail: kinoteatrprojekt@o2.pl

Zobacz również

Stado

Lubelski Festiwal Filmowy: Jennifer to typowa nastolatka z małej skandynawskiej miejscowości. Gdy zgłasza, że padła ofiarą gwałtu, nikt nie chce jej uwierzyć.

Dzika

Lubelski Festiwal Filmowy: Ania stara się być jak inni, ale jej nie wychodzi. Z nikim nie lubi spędzać czasu. W końcu spotyka kogoś dla siebie – dzikiego wilka.

Uczeń

Lubelski Festiwal Filmowy: Nastoletni Wieniamin uważa, że wie wszystko o moralności. Wie, co jest dobre, a co złe. Jedyną osobą, która usiłuje uratować głównego bohatera, jest nauczycielka biologii.

Królewicz Olch

Lubelski Festiwal Filmowy: Wybitnie utalentowany chłopak jest oczkiem w głowie apodyktycznej matki. Wszystko zmienia się, kiedy w ich życiu nagle pojawia się mężczyzna.
Serce z kamienia

FreshMail.pl