Splat!FilmFest

Show yourself

21:40 – 2017-09-16 – Sala Widowiskowa – 10 zł

Travis udaje się z prochami zmarłego przyjaciela do lasu, aby go symbolicznie pożegnać. Chociaż pogrążony w smutku, zauważa, że nie jest sam. Jego ciekawość zmienia się w horror, gdy Travis staje twarzą w twarz z czymś równie niewytłumaczalnym, co przerażająco znajomym.

Pełnometrażowy debiut Billy’ego Ray’a Brewtona to obraz wart polecenia wielu adeptom sztuki filmowej. Dysponując skromnym budżetem stworzył interesujący horror, z bardzo dobrze nakreślonym studium charakteru głównego bohatera. Brewton jest debiutantem świadomym, zarówno reguł rządzących światem fikcji kinowej, jak i ograniczeń wynikających ze skromnego budżetu, co sprawia że film, który miał swoją premierę na Festiwalu Bruce’a Campbella (tak, tego Bruce’ z „Evil Dead”!), jest zdecydowanie wart uwagi.

horror, dramat / USA / 2016
czas trwania: 79 min

reżyseria: Billy Ray Brewton; scenariusz: Billy Ray Brewton; zdjęcia: Alex Cameron; montaż: Eric Ekman; muzyka: Flannery Miles; obsada: Ben Hethcoat, Corsica Wilson, Clancy McCartney, David McElwee, Barak Hardley, Stephen Cone, Robert Longstreet; producenci: Billy Ray Brewton, Cameron West, Ash Christian; produkcja: Glass Half Pictures, Ghost Road Pictures; właściciel praw: Summer Hill Entertainment

Ceny biletów
10 zł
Kasa Czynna:
w okresie wakacyjnym:
pon. - pt. w godz. 12.00-17.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com
film dla osób od 16 roku życia
film w języku angielskim z polskimi napisami

Zobacz również

Show yourself
21:40 10 zł FestiwalFilm

FreshMail.pl