Sokołowski-Menet

20:00 – 2020-07-10 – Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim – wstęp wolny

Zapraszamy na koncert solisty Teatru Muzycznego w Lublinie, Patrycjusza Sokołowskiego, któremu na fortepianie będzie towarzyszył Gabriel Menet.

Patrycjusz Sokołowski to jeden z ciekawszych głosów bas-barytonowych młodego pokolenia w Polsce, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach, w 2019 uhonorowany przez ZASP prestiżową statuetką ARION za wybitne osiągnięcia artystyczne. Gabriel Menet jako pianista jazzowy grał w bandach w Europie i Stanach Zjednoczonych, jako kompozytor współpracował z teatrami w całej Polsce. Co wyniknie z tego spotkania? Z pewnością duża doza wspaniałej muzyki i przebojów w pięknych aranżacjach. Usłyszymy piosenki które ciągle wywołują w nas wzruszenie i przywołują wspomnienia m.in. “Zawsze tam gdzie Ty” z repertuaru „Lady Pank”czy “Jej portret” z repertuary Bogusława Meca. Patrycjusz Sokołowski zaprezentuje się także w utworach musicalowych.

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00
oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

Zobacz również

Dollars & Birds Freestyle

Unikalny projekt, łączący polskie i światowe hity muzyki rozrywkowej z improwizacją rapową na najwyższym poziomie. To efekt kilkuletniej współpracy rapera Dolara i wokalisty oraz gitarzysty - Marcina Kruka.

Drewutnia

Zespół gra utwory inspirowane tradycyjną muzyką Ziem II Rzeczpospolitej, a zwłaszcza muzyką terenów, gdzie stykały się i przenikały różne kultury i tradycje.

Kirszenbaum

Krakowski duet ożywia post-folkowe zgliszcza, wyznacza im świeże kierunki i wrzuca prosto na loopery, ze słowiańskim przytupem zderzając Toma Waitsa i Junip.

Kaja Mianowana & Gerard Edery z zespołem

Wielokulturowy Lublin: Kaja Mianowa i Gerard Edery łączą swoje głosy w hipnotyzującym koncercie, prezentując ponadczasową muzykę.
Sokołowski-Menet
20:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl