Splat! Nights

Syndrom berliński

19:00 – 2018-05-24 – Kino CK – 12 / 15 zł

Gdy wakacyjna podróż zmienia się w koszmar.

Australijska fotoreporterka Clare podróżuje po Europie. W Berlinie poznaje nauczyciela angielskiego Andiego. Para tak przypada sobie do gustu, że dziewczyna postanawia wydłużyć pobyt w stolicy. Spędza upojną noc u mężczyzny, a rano stwierdza, że nie ma klucza i zmuszona jest spędzić dzień zamknięta w mieszkaniu. Jednak gdy Andi wraca bardzo przeprasza za pomyłkę. Kolejnego dnia nie ma już wątpliwości, że Clare stała się więźniem mężczyzny, który chcę ją mieć tylko dla siebie. Andi nie zamierza uwolnić kobiety, pragnie by poddała się sytuacji i czerpała przyjemność z takiego obrotu spraw.

Choć ten kameralny, psychologiczny thriller oparty jest na nieskomplikowanym schemacie, niezwykle wciąga widza w emocjonalną relację między dwójką bohaterów. Film premierowo pokazywany na Festiwalu Sundance w 2017 roku.

reżyseria: Cate Shortland
dramat, thriller / Australia / 2017
obsada: Teresa Palmer, Max Riemelt, Matthias Habich

Splat! Nights to pokazy najważniejszych i najlepszych współczesnych filmów z pogranicza horroru i fantastyki. To całoroczny cykl, będący częścią międzynarodowego festiwalu horroru i kina gatunkowego Splat!FilmFest (Lublin, Warszawa). www.splatfilmfest.com

Ceny biletów
12 / 15 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com
film w j. angielskim z polskimi napisami

Zobacz również

Syndrom berliński
19:00 12 / 15 zł Film

FreshMail.pl