19:00 - 16.06.2018 - Sala Operowa - 85/75/55/20 zł - więcej

19:00 - 16.06.2018 - 85/75/55/20 zł - więcej
Kup bilet

Teatralno-koncertowe widowisko stworzone do przebojów legendarnej grupy Queen. To opowieść o perypetiach młodego wokalisty, który dla kariery jest gotowy zawrzeć ryzykowny pakt z demonem.

Przeżycia bohaterów zostały zręcznie zilustrowane największymi hitami zespołu Queen. Nowe aranżacje utworów, niezwykłe interpretacje młodych wokalistów sprawiają, że przeboje brzmią niczym oryginały. Szczególnie utwory w wykonaniu przeboje śpiewane przez Kubę Molędę (wokalistę, aktora musicalowego) oraz Jakuba Wociala, występującego na wielu scenach Europy. Kluczową rolę w widowisku odgrywa światło i dźwięk z towarzyszeniem muzyki na żywo przez najlepszych muzyków sesyjnych. Dynamiczna i perfekcyjna choreografia Santiago Bello znakomicie ożywiła zjawiskową scenografię.

scenariusz: Katarzyna Kraińska; scenariusz, reżyseria: Michel Driesse; kierownictwo muzyczne i aranżacja: Jan Stokłosa; obsada: Jakub Wocial, Sebastian Machalski, Kuba Molęda, Barbara Gąsienica-Giewont / Anna Kędroń, Natalia Piotrowska / Wiktoria Jabłońska, Agnieszka „Fajka” Fajlhauer, Brygida Turowska, Maciej Pawlak, Daniel Zawadzki, Robert Tondera, Dominika Łakomska, Ewelina Kruk, Natalia Kielan, Nika Warszawska-Ratajczak, Patryk Gładyś, Michał Cyran, Santiago Bello, Monika Majewska i inni.

85/75/55/20 zł

Sala Operowa