Najlepsze z najgorszych

The Disaster Artist

22:00 – 2018-02-17 – Kino CK – 12/15 zł

Scenariusz „The Disaster Artist” powstał na podstawie bestsellera Grega Sestero opisującym produkcję kultowego, „najgorszego filmu na świecie” – „The Room” Tommy’ego Wiseau.

Opowiada prawdziwą, tragikomiczną historię początkującego twórcy filmowego i niesławnego wyrzutka Hollywoodu, Tommy’ego Wiseau — artysty, który realizował swoją pasję w co najmniej dyskusyjny sposób. Reżyser, James Franco (Kiedy umieram, Dziecię boże) uczynił z niej afirmację przyjaźni, ekspresji artystycznej i pogoni za marzeniami na przekór przeciwnościom losu. Ta niesamowita i przezabawna historia udowadnia, że legendą można zostać z różnych powodów. Nawet nie mając pojęcia o tym, co się robi, można zajść bardzo daleko. Za rolę Tomy’ego. James Franco otrzymał Złoty Glob.

reżyseria: James Franco
obsada: James Franco, Dave Franco, Ari Graynor
komedia, biograficzny / dramat / USA / 2017
czas trwania: 1 godz. 43 min

Najlepsze z najgorszych – przegląd kina klasy B

Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, kosmici, potwory, fabuła nie trzymająca się kupy, to tylko niektóre cechy najgorszych filmów w historii kinematografii. Entuzjazm twórców kina klasy B  udziela się także widzom. W ramach tego cyklu prezentujemy bardzo złe filmy, które jednak wpisane zostały do kanonu kina kultowego. Każdy pokaz poprzedza krótka prelekcja.

Ceny biletów
12/15 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com

Zobacz również

The Disaster Artist
22:00 12/15 zł Film

FreshMail.pl