21:00 - 22.09.2018 - Piwnice CK - 20 zł - więcej

21:00 - 22.09.2018 - 20 zł - więcej

The Dog – hardcore’owy zespół z Wrocławia, założony w 2013r. przez byłych członków We Are Idols i Ass to Mouth. Grają muzykę z pogranicza powerviolence, metalu i klasycznego hardcore punka. Rzecz dla fanów Trash Talk i Nails; z nihilistycznymi tekstami i cmentarną atmosferą.
The Dog zagrał mnóstwo koncertów w Polsce i zagranicą; zaliczył dwie europejskie trasy. W 2018 ukazał się LP „I Am you, który w odrożnieniu od poprzednich materiałów, skłonił się lekko w stronę klimatów ciężkiej alternatywy z lat 90. à la Crowbar, Biohazard, Merauder.

Stay Nowhere – jeżeli szukacie ciekawej alternatywnej kapeli z wykopem i znakomitym wokalem, koniecznie zwróćcie uwagę na to krakowskie trio. Kiedy w 2016 r. opublikowali w sieci demo, kilka piosenek zrobiło wrażenie na recenzentach – zespół umiejętnie połączył surowe, garażowe brzmienie, mocną sekcję, melodie oraz ogromnie nasycone emocjami wokale. Niektórzy słyszą w ich muzyce starą Nirvanę, inni Dinosaur Jr., jeszcze inni Seaweed i Hüsker Dü.
Zespół czerpie z tradycji mocnej gitarowej, garażowej alternatywy, filtrując ją po swojemu i tworząc kompozycje, które za każdym razem odkrywają przed nami coś ciekawego. Debiutancki album kapeli z Krakowaukazał się latem 2017 roku, a na winylu wydała go kultowa wytwórnia Anetna Krzyku.

Zespół Torn Shore zadebiutował w 2015 r,. rok poźniej wrocławianie nagrali album „Lifeburner”, który promowali koncertami w Polsce i zagranicą. W 2017 r. w Monochrom Studio razem z Haldorem Grunbergiem nagrali płytę „Reduced” , którą wydali samodzielnie w styczniu 2018 r. Kwartet uprawia szybki, gęsty hardcore punk i jest znany z energetycznych koncertów. Jeremy Bolm (Touche Amore) powiedział, że zespół brzmi, jak wczesne wydawnictwa wytwórni Deathwish.

Poor but Loyal – Chaos Hardcore, Geriatria Punx. Załoga z Lublina pierwszy raz u siebie.

Piwnice CK

Impresariat