Splat! Nights

The Endless

19:00 – 2018-06-28 – Kino CK – 12 / 15 zł

W kinie CK przedpremierowo gatunkowa hybryda i według krytyków jeden z najbardziej oryginalnych filmów tego roku, który ma wielką szansę powtórzyć sukces „Coś za mną chodzi” czy „Babadooka”.

Dwaj bracia Aron i Justin otrzymują tajemniczą zaszyfrowaną wiadomość video. Podejrzewają, że nagranie pochodzi od sekty czczącej UFO i wyznającej kult śmierci, od której mężczyźni z wielkim trudem uciekli w młodości. Postanawiają jednak wrócić do grupy mając nadzieję, że uda im się ostatecznie zakończyć pewne sprawy. Na miejscu odkrywają, że przekonania wyznawców kultu są jeszcze dziwniejsze, niż zapamiętali. Ku zaniepokojeniu Justina, Aron szybko ulega wpływowi charyzmatycznego przywódcy sekty. Z czasem na pustynnym obozowisku zaczynają mieć miejsce niesamowite, nadprzyrodzone zjawiska. Czy braciom uda się poznać prawdę zanim znowu uzależnią się od sekty?

Twórcami filmu są Justin Benson i Aaron Moorhead, którzy wcielają się w role głównych bohaterów. Przyprawiające o ciarki, hipnotyzujące, psychodeliczne i genialne kinowe doświadczenie.

reżyseria: Justin Benson, Aaron Moorhead
horror, thriller, sci-fi / USA / 2017
czas trwania: 111 min

Splat!Nights – to pokazy najważniejszych i najlepszych współczesnych filmów z pogranicza horroru i fantastyki. To całoroczny cykl, będący częścią międzynarodowego festiwalu horroru i kina gatunkowego Splat!FilmFest (Lublin, Warszawa), www.splatfilmfest.com.

Ceny biletów
12 / 15 zł
Kasa Czynna:
w okresie wakacyjnym:
wt-pt: 14:00-19:00
oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com
film dla widzów powyżej 15. roku życia

Zobacz również

The Endless
19:00 12 / 15 zł Film

FreshMail.pl