Veganmania + Tatuaże Zamiast Futra

11:00 – 2018-04-14 – przestrzenie Centrum Kultury – wstęp wolny

Stowarzyszenie Otwarte Klatki zaprasza na jednodniowy festiwal promujący kuchnię roślinną oraz postawy pro-zwierzęce.

Podczas imprezy, oprócz pysznego, wegańskiego jedzenia, odwiedzający znajdą też stoiska z kosmetykami, odzieżą i biżuterią.
Uzupełnieniem strefy wystawowej będzie strefa wykładowo-warsztatowa, w której fachowi prelegenci poruszą różnorodne i ciekawe tematy związane z weganizmem.

  • godz. 13:00: Ania Pierzchała: Działaj na rzecz zwierząt! / Sala Kinowa
    Wykład skierowany jest przede wszystkim do osób, które chcą zacząć swoją przygodę z aktywizmem, ale także do tych, którzy chcieliby wspierać zwierzęta w swoich codziennych wyborach. Ania od wielu lat jest zangażowana w ruch prozwierzęcy. W stowarzyszeniu Otwarte Klatki zajmuje się wspólpracą z aktywistami z całej Polski. Opowie o działaniach stowarzyszenia, a także wyjaśni co obecnie znaczy działać dla zwierząt i jak można to robić w Otwartych Klatkach.
  • godz. 14:00: Orestes Kowalski (Everyday Hero): Jak robić niewiele i skutecznie działać na rzecz zwierząt / Sala Kinowa
    Orestes w kilku punktach przedstawi proste działania, które może podjąć każdy, by w sposób racjonalny i skuteczny promować dietę roślinną, a także prawa zwierząt. To prezentacja przeznaczona głównie dla osób, które nie zajmują się na co dzień aktywizmem, a wnioski będzie można wykorzystać nie tylko do działań prozwierzęcych. Po prezentacji zaplanowano dyskusję.

W trakcie trwania imprezy odbędzie się też benefitowa akcja Tatuaże Zamiast Futra
Dochód z TZF przeznaczony jest na działalność statutową Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Patroni medialni:

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pn-pt: 10:00-19:00
oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

Veganmania + Tatuaże Zamiast Futra
11:00 wstęp wolny SpotkanieWarsztaty

FreshMail.pl