Walentynkowy koncert muzyki filmowej

14:00 – 2020-02-14 – Piwnice CK – wstęp wolny

Na scenie zaprezentuje się młodzież szkół średnich z Lublina i okolic.

Unia Film Festival (UFF) to ogólnopolski młodzieżowy festiwal filmowy, którego 10. edycja odbędzie się w Centrum Kultury w kwietniu 2020 r. To właśnie młodzież szkół średnich z Lublina i okolic wystąpi w Walentynkowym Koncercie Muzyki Filmowej UFF.

Utwory znane z filmów zagrają:
The Backstage – grupa ma na swoim koncie m.in. wygraną nagrody Radia Lublin w I Lubelskim Przeglądzie Kapel, występ na ZEW Się Budzi Festiwal 2019, jako jeden z pięciu zwycięzców w konkursie Odkrycia ZEW 2019, zwycięstwo w XXX edycji Przeglądu Muzyki Różnej STAŚ 2019, a także dotarcie do półfinału konkursu Antyfest Antyradia 2019. W maju 2019 roku formacja opublikowała w internecie swój debiutancki album pt. „white noise”. Skład: Mateusz Kulczyński – gitara basowa i wokal; Michał Andrzejewski – klawisze, gitara elektryczna; Jakub Kawalerski – perkusja; Michał Bednarz – gitara elektryczna prowadząca.

Grupa rockowa z III LO w Lublinie debiutująca w nowym składzie: Michał Kowalski (perkusja), Hubert Potapczuk (gitara prowadząca), Łukasz Łasko (gitara rytmiczna), Michał Rogowski (bas) i Tymek Lech (klawisze).

Znani z występu podczas finału UFF 2019 instrumentaliści: Piotr Odoszewski, Stanisław Szulga i Aleksandra Mularczyk wraz z wokalistką Anną Rogowską i Kubą Szałkowskim.

Instrumentalistki: Nela Kaproń – uczennica szkoły muzycznej 2 stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie (skrzypce), Magda Walczyk ze szkoły muzycznej Rytm i Melodia (gitara) oraz Zuzanna Kicińska z III LO w Lublinie (melodyka).

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz Oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Kinoteatr Projekt
tel.: 81 466 61 21
e-mail: kinoteatrprojekt@o2.pl

Zobacz również

Walentynkowy koncert muzyki filmowej
14:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl