Takie Rzeczy!

Warsztaty aromaterapii z Jan Barba Natura

14:00 – 2018-05-12 – Sala prób nr 2 – 60 zł

Jan Barba Natura oraz Takie rzeczy! zapraszają na warsztaty, podczas których wprowadzimy Was w magiczny świat aromaterapii i nauczymy jak stosować olejki eteryczne na co dzień.

Dowiecie się, dlaczego warto otoczyć się tymi najbardziej skoncentrowanymi substancjami z roślin, co i w jaki sposób z nich czerpać, żeby miały pozytywny wpływ na Wasz umysł, ciało oraz dom.

 • Tematy, które poruszymy:
  – wybór najlepszej jakości olejków – na co zwrócić uwagę;
  – wykorzystanie olejków eterycznych w kuchni;
  – przygotowanie sauny dla cery oraz kąpieli ziołowo – aromaterapeutycznej;
  – dobór olejków eterycznych do potrzeb cery;
  – wpływ olejków eterycznych na nastrój;
  – wykorzystanie olejków eterycznych w pielęgnacji przestrzeni.

Każda z części teoretycznych będzie przepleciona praktyką – procesem twórczym: spróbujecie olejków eterycznych (dosłownie), stworzycie proste kosmetyki dla siebie oraz mikstury dla otoczenia. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was wstęp do dalszego odkrywania tej części świata roślin.

Jan Barba Natura – mała, niezależna manufaktura kosmetyków naprawdę naturalnych, tworzona przez parę: Martę i Bartosza. Choć firma działa od niedawna jest efektem wieloletniej pasji. Tworzona od podstaw i studiów. Wszystkie produkty obecne w ofercie były opracowywane przez 2,5 roku usilnych badań, wertowania dawnych źródeł, mówienia stanowczego „NIE” chemicznym zamiennikom, uproszczeniom.

Działaniom manufaktury przyświecają trzy ideały: PROSTOTA, bo tworzą kosmetyki proste, odpowiadające każdej skórze, które potrafią ją zbalansować, nadać blasku, pielęgnować. SZCZEROŚĆ, bo produkty zawsze opisywane są zgodnie z prawdą, nigdy nie pomijając żadnego składnika w Polskim tłumaczeniu z INCI. DOSTĘPNOŚĆ, bo celem jest dostarczać luksusowe produkty w uzasadnionej cenie, aby zażegnać nagminny w konsumenckim świecie dylemat przy sklepowej półce – jakość a cena.

Ceny biletów
60 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
zapisy: ck.takierzeczy@gmail.com
opłata: 60 zł
czas trwania: 3 godziny

Zobacz również

Warsztaty aromaterapii z Jan Barba Natura
14:00 60 zł Warsztaty

FreshMail.pl