Takie Rzeczy!

Warsztaty składania lampy origami

16:30 – 2018-03-09 – Sala prób nr 2 – 40 zł

Zapraszamy na warsztaty składania lamp origami, które w całości powstaną z niezwykłych materiałów marki Papierowy Dizajn.

Będziemy pracować na unikalnych na polskim rynku, ekologicznych papierach wytworzonych z kukurydzy, winogron czy kiwi. Efektem warsztatów będą własnoręcznie wykonane, kolorowe lampy, które ozdobią Wasze wnętrza i nadadzą im wyjątkowego charakteru. Ekologiczny design w najczystszej postaci!

Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia.

prowadzenie: Magdalena Rukasz (Dobrze Się Składa).
Dobrze Się Składa – polska marka użytkowego origami. W swoich produktach łączy estetyczną i intrygującą formę z nowoczesnym rękodziełem, opartym na tradycyjnej sztuce składania papieru. Jej projekty były prezentowane w ramach wystaw w Polsce i Europie, a papierowe lampiony oświetlają coraz więcej domów.

Patronat: Papierowy Dizajn
Papierowy Dizajn – blog o papierze i wzornictwie. Inspiruje i informuje o wszystkim, co istotne i ciekawe. O sztuce, nauce i ludziach; metodach druku, zdobieniu papieru, o szalonych projektantach. Papierowy Dizajn to również linia papierów ozdobnych marki Europapier – jednego z największych dostawców papieru w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ceny biletów
40 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
zapisy: ck.takierzeczy@gmail.com
opłata: 40 zł
ilość miejsc: 10
czas trwania: 3 godziny

Zobacz również

Warsztaty składania lampy origami
16:30 40 zł Warsztaty

FreshMail.pl