Wycieka ze mnie samo złoto

21:00 – 2017-12-09 – Sala Widowiskowa – bezpłatne wejściówki

Wielu kobietom pragnienie, by urodzić dziecko, wydaje się oczywiste: jest silne i nie podlega wątpliwościom. Co jednak, jeżeli pragnienie to zostaje odrzucone, podlegając jednocześnie kategoriom prawa?

W swojej nowej pracy „Wycieka ze mnie samo złoto“ Piotrowska-Auffret bada ten obszar. Artystka opiera się zarówno na osobistej historii, jak i na narracjach innych kobiet, by podążyć za kobiecym pragnieniem posiadania dzieci poprzez sieć polityk reprodukcji, rozmaitych obietnic, ideologii i prób wykorzystywania oraz przyglądając się relacji między życiem prywatnym a zawodowym. Jak dużo inwestujemy w pracę i życie? Jaką wartość nadajemy temu co produkujemy i reprodukujemy w celu spełnienia osobistego pragnienia? A w pracy, w sztuce? Jak daleko możemy się posunąć? I dlaczego?

koncepcja, choreografia: Renata Piotrowska-Auffret; dramaturgia: Bojana Bauer; wykonanie: Renata Piotrowska-Auffret i goście; współpraca: Karolina Kraczkowska, Ola Osowicz; muzyka: wybór Renata Piotrowska-Auffret i goście; produkcja: MAAT FESTIVAL 2017 CIAŁO NARODOWE, Fundacja Burdąg (projekt Centrum w Procesie); partner: Nowy Teatr, Wawerskie Centrum Kultury; spektakl dofinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy (tytuł roboczy: „Miłość. Ćwiczenia i wariacje)

Ceny biletów
bezpłatne wejściówki
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

Wycieka ze mnie samo złoto
21:00 bezpłatne wejściówki FestiwalTaniecTeatr

FreshMail.pl