Timothy and the Things

Your Mother At My Door

17:30 – 2017-11-17 – Sala Czarna Galerii Labirynt – 15 / 20 zł

Duet wykorzystuje pozornie bezużyteczny czas, aby stworzyć taniec zbudowany z codziennych odczuć i sytuacji.

Co mogło być tak ważnego, że nie mogłeś do mnie oddzwonić przez ostatnie trzy dni? Co tak Cię absorbuje, że nie możesz się zatrzymać nawet na 5 minut? Nie możesz tak znikać po prostu! Nikt nie powinien znikać w taki sposób! (tworzenie typologii płatków śniegu, odczucie dyskomfortu w trakcie imprezy, psychologia prania, nie jestem głupi, odkładanie listy zadań na dzisiaj na jutro, robię się stary, refleksja nad tępym ołówkiem, powinieneś to powiedzieć wczoraj, słuchanie jego sapania, co oni o mnie sądzą, dlaczego nie możesz tego po prostu zrozumieć)

koncepcja, wykonanie: Emese Cuhorka, László Fülöp; muzyka: Antonín Dvořák: IX. “New World” Symphony, Zoltán Mizsei; światła: Orsolya Pete; kostiumy: Emese Kasza / Mei Kawa; menadżer produkcji: Dóra Trifonov; produkcja: SÍN Culture Centre; współpraca: Fundusz Wyszechradzki, Narodowy Fundusz Kulturalny, Stowarzyszenie L1, Open Latitudes3 – Culture Europe Programme, Workshop Foundation, MU Theatre; premiera: 2015; czas trwania: 40 min

Ceny biletów
15 / 20 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Lubelski Teatr Tańca
tel.: 81 466 61 46
e-mail: taniec@ck.lublin.pl
bilety grupowe 10 zł (od 10 osób)
czas trwania: 40 min

Zobacz również

Inna Aslamova: Solo no2 / Daniil Belkin: Leaning On

21. MSTT: Krótka solówka Inny Adlsmovej jest wyzwaniem i próbą przekroczenia granic. Leaning On” zostało stworzone z bardzo minimalistycznych ruchów, nasyconych głębią i wrażliwością.

Witajcie/Welcome

21. MSTT: Interesuje mnie człowiek. Co ten najedzony, zadowolony, zachodnioeuropejski człowiek czułby do ludzi, których codzienną rzeczywistością jest walka o życie?

Ostatnie solo K.

21. MSTT: „Chyba minęły już moje najlepsze lata. Gdy istniała szansa na szczęście. Ale nie chciałbym żeby wróciły. Teraz, gdy mam w sobie ten ogień, już nie. Nie, nie chciałbym, żeby wróciły” - Samuel Beckett, „Ostatnia taśma”

Bataille i świt nowych dni

21. MSTT: Czym może być podróż do niemożliwego? Sześcioro tancerzy w przejmującym świecie Georgesa Bataille’a,
Your Mother At My Door
17:30 15 / 20 zł 21. MSTTTaniecTeatr

FreshMail.pl