Zespół Deficytu Natury – koncert familijny

16:00 – 2017-12-17 – Sala Czarna – 10 zł

Zapraszamy na finał całorocznego projektu „4w1 na 700 lecie” realizowanego z dziećmi i zespołem muzycznym! Zapraszamy dzieci, rodziców, opiekunów, dziadków, babcie i wszystkich zainteresowanych.

Komponując muzykę i pisząc teksty wykorzystaliśmy rytmy, odgłosy i wszystko to, co odczuwamy w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Wszystkich uczestników chcemy zachęcić do częstszych kontaktów z naturą spacerów po lesie, lub chociaż najbliższej okolicy. W warstwie tekstowej jak i muzycznej znajdziemy liczne odniesienia do natury, jej rytmów, cykli, odgłosów i jej percepcji.

Zespół Deficytu Natury to pojęcie wprowadzone przez Richarda Louv w książce „Ostatnie dziecko lasu”. Dotyczy dzieci pozbawionych terapeutycznych właściwości przyrody, które w efekcie nie radzą sobie one ze stresem i zmęczeniem, co objawia się impulsywnością, irytacją czy osłabieniem koncentracji.

wokale, przeszkadzajki: Dzieciaki – uczestnicy projektu 4w 1 na 700-lecie; wokal, ukulele, harfa automatyczna: Sylwia Lasok (Klacz); wokal, puzon, bas, melodyka: Marcin Kabat Kowalczuk (Osioł); gitara, bas, wokal, sopiłka, przeszkadzajki, bębny: Marcin Kisiel; skrzypce, trąbka: Sławomir Niemiec; perkusja, gitara, bas, przeszkadzajki: Maciej Drzymała; reżyseria, prowadzenie koncertu: Liza Szczęśliwa (Krowa); wizualizacje: Maria Misia Porzyc; produkcja: Dominika Krzyżanowska Gorzkiewicz


Zrealizowało Stowarzyszenie SZTUCZNE we współpracy z pracownią SZTUCZKA
dzięki wsparciu Urzędu Miasta Lublin w ramach obchodów 700-lecia miasta w 2017 roku.

Ceny biletów
10 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuczka
e-mail: sztuczka@ck.lublin.pl
tel. 81 466 61 47

Zobacz również

Zespół Deficytu Natury – koncert familijny

FreshMail.pl