Karuzela Sztuki

Życio-opowieści

12:00 – 2018-12-07 – Centrum Spotkania Kultur, Mała Mediateka (poziom -1) – wstęp wolny / zapisy

Wystawie towarzyszą poszczególne opowieści, które zabiorą najmłodszych w podróż pełną niespodzianek.

Przestrzenią owej wędrówki będzie Życie. Ludzkie losy łączą pewne stałe elementy. Każdy z etapów życiowej wędrówki oferuje coś innego, wiążą się z nimi konkretne wspomnienia, zapachy, kolory, przedmioty, które często mają znaczenie sentymentalne i symboliczne. Te właśnie obiekty pojawią się w Małej Mediatece CSK, w zaskakującej aranżacji. Uczestnicy wystawy będą mieli okazję przejść przez Życie, które przybierze formę mobilnej, interaktywnej instalacji. Każda osoba zostawi w niej swój ślad i wytyczy nicią niepowtarzalny szlak na specjalnej mapie. Nie będzie drogi na skróty – ale z pewnością warto zanurzyć się w każdej z przestrzeni „Życio-opowieści” wszystkimi zmysłami! Podczas zajęć odbiorcy będą aktywnie wpływać na przestrzeń wystawy i zmieniać ją według własnych pomysłów. Do Małej Mediateki prowadzi czerwona nić od strony Kawiarni Panie Przodem.

Wystawie towarzyszą warsztaty w dniach: 29 listopada, 2 grudnia – godz. 16:00, 4, 6, 11, 13 grudnia – godz. 17:00 (obowiązują zapisy)

Wystawa powstała w ramach obchodów Światowego Dnia Filozofii, dzięki finansowemu wsparciu Międzynarodowych Szkół Paderewski.
Światowy Dzień Filozofii – czytaj więcej

Ceny biletów
wstęp wolny / zapisy
Kasa Czynna:
w okresie wakacyjnym:
wt-pt: 14:00-19:00
oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
e-mail: karuzela.sztuki@op.pl
zapisy na warsztaty pod adresem: karuzela.sztuki@op.pl
Dla dzieci w wieku 5 – 11 lat

Zobacz również

Życio-opowieści
12:00 wstęp wolny / zapisy Dla DzieciSpotkanieWizualne

FreshMail.pl