Przejdź do treści
Obraz pożądania
Motywy kryminalne, postać detektywa i famme fatale, to coś, co musi się pojawić w dobrym dreszczowcu. Te elementy można odnaleźć w filmie Davida Lyncha pt. Blue Velvet.
Blue velvet
Motywy kryminalne, postać detektywa i famme fatale, to coś, co musi się pojawić w dobrym dreszczowcu. Te elementy można odnaleźć w filmie Davida Lyncha pt. Blue Velvet.
Sound of Metal
Opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie.
Tylko kochankowie przeżyją
To historia niezwykłej miłości dwojga wampirów, którzy są w sobie zakochani od wieków.
Nasz czas
W swoim zmysłowym, drapieżnym filmie Carlos Reygadas („Post Tenebras Lux”, „Ciche światło”, „Japón”) opowiada o małżeństwie w kryzysie, które na skraj przepaści prowadzi decyzja o otwarciu związku.
Mulholland Drive
Film opowiada historię dwóch kobiet wplątanych w intrygę kryminalną. W typowym dla Davida Lyncha świecie, nic nie jest takie, jak się na początku wydaje i nikt nie jest tym, za kogo się podaje.
Dom, który zbudował Jack
To podszyte czarnym humorem, długo oczekiwane dzieło Larsa von Triera – reżysera „Nimfomanki”. Prowokacyjne, śmiałe, pełne wizualnych pomysłów kino poszukujące odpowiedzi na pytanie o naturę dobra i zła.
Climax
Hipnotyczny, odurzający, pulsujący energią i muzyką lat 90-tych film twórcy "Love”, „Nieodwracalne” i „Wkraczając w pustkę”.
Kosmos
Nagrodzony za reżyserię w Locarno, ostatni film Andrzeja Żuławskiego to luźna adaptacja mrocznej powieści Witolda Gombrowicza o tym samym tytule.
Wstyd
„Wstyd” to pulsująca emocjami, przeznaczona wyłącznie dla dorosłej publiczności opowieść o współczesnych związkach.
Wielkie piękno
Historia starzejącego się dziennikarza, który przemierzając ulice Wiecznego Miasta, wspomina swoją pełną namiętności, acz bezpowrotnie utraconą młodość.
The Square
Przewrotne, błyskotliwe kino niedające się w żaden sposób zaszufladkować. Tadeusz Sobolewski na łamach „Gazety Wyborczej” pisał, że ten wybitny film to kino nieludzko śmieszne i okrutnie autoironiczne.

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl