Przejdź do treści
Cyrk
Bezrobotny włóczęga podejmuje pracę jako cyrkowiec. Podczas nauki sztuki aktorskiej zakochuje się w woltyżerce, która nie odwzajemnia jego uczucia.
Lubelski Festiwal Filmowy cały rok: Taksówkarz
Pokazy LFF Cały Rok to przypomnienie wybranych festiwalowych hitów połączonych tematem, formą, bądź ideą. W lipcu pokażemy filmy z kilku poprzednich edycji festiwalu, które łączy postać taksówkarza.
Kino w Wirydarzu
Zapraszamy na dwa filmowe wieczory w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie!
Depeche Mode: Spirits in the Forest — projekcja zapisu koncertów
Niepowtarzalna okazja dla fanów muzyki i grupy Depeche Mode! Przedpremierowo wyświetlimy zapisy dwóch berlińskich koncertów zespołu z trasy Global Spirit.
Weekend w Wirydarzu
Zapraszamy na kolejny weekend w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie!
Aleksandra Kutrzepa Quartet
Repertuar zespołu składa się z autorskich kompozycji łączących elementy współczesnego jazzu i free jazzu z muzyką ilustracyjną.
Śniadanie na fortepianie – śniadanie z muzyką na żywo
Zapraszamy na wyjątkowe spędzenie niedzieli z muzyką na żywo.
Dobrze, że jesteście
Po trzech miesiącach nareszcie będziemy mogli spotkać się na żywo. Już 12 czerwca otwieramy dla Was Centrum Kultury w Lublinie!
Eastern
Czy możliwe jest odrzucenie zasad rządzących wszechogarniającą kulturą zemsty, pełną przemocy i terroru? Szokująca wizja przyszłości z muzyką zespołu Pro8l3m w tle!
Pierwszy koncert w Wirydarzu – NeoKlez!
„Energetyzująca i bezkompromisowa grupa NeoKlez" - takimi słowami najczęściej zaczynają się zapowiedzi ich koncertów. Prezentują własne, łobuzerskie i energetyczne spojrzenie na muzykę, a ich kompozycje charakteryzuje nieregularne metrum, przesunięcia rytmiczne oraz łączenie tradycyjnego brzmienia z elementami współczesnej muzyki popularnej.
Książka w ciemno
Zapraszamy do udziału w akcji "Książka w ciemno", którą przygotowała Księgarnia Dosłowna.
Śniadanie na fortepianie – śniadanie z muzyką na żywo
Zapraszamy na wyjątkowe spędzenie niedzieli z muzyką na żywo.

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl