Przejdź do treści
Zakazany
Ukraina! 4. Festiwal Filmowy: Metaforyczna opowieść o tragicznej i tajemniczej śmierci jednego z najbardziej wpływowych poetów lat 60.
Atlantyda
Ukraina! 4. Festiwal Filmowy: Siergiej, były żołnierz cierpiący na zespół stresu pourazowego, ma problem z przystosowaniem się do nowej rzeczywistości.
Krym. Otoczeni zdradą
Ukraina! 4. Festiwal Filmowy: Dokument o historii walki 36-ej jednostki straży przybrzeżnej podczas okupacji Półwyspu Krymskiego.
Moje myśli są ciche
Ukraina! 4. Festiwal Filmowy: Vadym to dwudziestopięcioletni muzyk i realizator dźwięku, który marzy, aby opuścić rodzinne strony i zamieszkać za granicą.
Do domu
Ukraina! 4. Festiwal Filmowy: „Do domu” to świetnie przyjęty na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes ukraiński kandydat do Oscara, laureat Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Odessie i Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Bukareszcie.
Mój tata jest bratem mamy
Ukraina! 4. Festiwal Filmowy: Odważny, ale zarazem subtelny i pełen szacunku portret niezwykłej rodziny.
Dzikie pole
Ukraina! 4. Festiwal Filmowy: „Dzikie pole” to film na podstawie powieści Serhija Shadana, jednego z najgłośniejszych współczesnych pisarzy ukraińskich.
Mit
Ukraina! 4. Festiwal Filmowy: Film opowiada historię życia Vasyla Slipaka – śpiewaka operowego o światowej sławie i unikatowym głosie.

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl