B6 / Progizer

20:00 – 2020-08-07 – Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim – wstęp wolny

B6
Zespół powstał w 2017 roku w Lublinie. Jest to synteza czterech osobowości, z której powstał związek kompleksowy o muzycznych właściwościach. Przez dźwięki wyrażają swoje poglądy na świat i przekazują słuchaczom solidną dawkę emocji. Gatunkowo B6 to crossover pop-rock.
Zadebiutowali na Ogólnopolskim Przeglądzie ‚Krótkie Spięcie’ w Siedlcach, gdzie zajęli 1. miejsce. Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce i wydać debiutanckie EP „Obecność”, które spotkało się z dobrym przyjęciem krytyki i słuchaczy. Ich singiel „Okulary” dotarł do 1. miejsca w notowaniu „Lublista” Polskiego Radia Lublin. Na swoim koncie mają wiele nagród na ogólnopolskich przeglądach zespołów rockowych. Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce. Występowali na jednej scenie z takimi zespołami jak Myslovitz, LemON czy TGD. Ostatnio zagrali także w Studio Radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie oraz antenowy koncert w studio im. Budki Suflera Radia Lublin.
Przewodniczący jury – Mietek Jurecki, mówił o nich: Powinni grać na największych festiwalach i pokazywać skromność prawdziwych artystów oraz prawdziwe umiejętności; magia; gdzie oni się uchowali?.

Skład zespołu:
Martyna Sabak – wokal
Kuba Stasikowski – gitara
Arek Borzęcki – bas
Piotrek Karczewski – perkusja

Progizer
Zespół powstał we wrześniu 2015 roku w Lublinie. Od początku główną ideą zespołu było tworzenie muzyki, która mimo tradycyjnych rockowych korzeni, będzie esencją tego co w muzyce jest najważniejsze. W pewnym momencie zespół postawił na muzykę rockową z domieszką heavy metalu, opierającą się na mocnych riffach gitar i energetycznym twardym wokalu Feli. Było to wszystko skutkiem szeroko rozumianego kompromisu, spowodowanego skrajnie różnymi preferencjami muzycznymi. Koncerty Progizer idealnie odzwierciedlają emocje towarzyszące zespołowi, na które nikt
nie może pozostać obojętny.

Skład zespołu:
Fela – wokal
Grześ – gitara
Kuskes – gitara
Arecki – gitara basowa
Poldek – perkusja

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
otwarta od 19 stycznia 2021
we wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00
tel. 81 466 61 40
W pozostałych dniach prosimy o kontakt mailowy (kasa@ck.lublin.pl).

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

Zobacz również

B6 / Progizer
20:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl