Tydzień kina hiszpańskiego

Bez końca

18:00 – 2019-04-14 – Kino CK – 12 / 15 zł; karnet: 60 zł

Debiut reżyserski braci Alendów. Film drogi rozgrywający się między Kadyksem, Malagą i Madrytem. Historia miłości i podróży w czasie.

Javier przybywa z przyszłości, aby odzyskać utraconą miłość Marii. Wspólnie doświadczają magii pierwszego spotkania i powtarzają podróż, która (tak jak kiedyś) rozpoczyna się świtem w Madrycie i kończy zachodem słońca na andaluzyjskim wybrzeżu. A wszystko po to, by przygaszona María znów stała się pełną życia kobietą, w której zakochał się Javier. Spontaniczną, wesołą dziewczyną, nucącą piosenki Mecano – jednego z najpopularniejszych zespołów hiszpańskiego popu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Było to jedno z wielkich wyzwań – nie przekroczyć granicy i nie manipulować emocjonalnie widzem. Być świadkiem, a nie intruzem w związku Javiera i Maríi. Wierzymy, że udało nam się to osiągnąć dlatego, że i aktorzy, i my obnażyliśmy się emocjonalnie. Nie wstydziliśmy się opowiedzieć również o nieszczęściach w miłości i stworzyć postaci wielowarstwowe, niedoskonałe... jak my wszyscy.

reżyserzy o filmie

reżyseria: César Esteban Alenda, José Esteban Alenda; obsada: Javier Rey, María León, Juan Carlos Sánchez, Mari Paz Sayago, Paco Ochoa
dramat, romans / Hiszpania / 2018
czas trwania: 97 min

Nagrody: Festiwal Kina Hiszpańskojęzycznego w Maladze 2018: najlepszy aktor, Nagroda ASECAN dla najlepszego pierwszego filmu, 1 nominacja do Nagród Goya 2019

Ceny biletów
12 / 15 zł; karnet: 60 zł
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00
oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Kinoteatr Projekt
tel.: 81 466 61 21
e-mail: kinoteatrprojekt@o2.pl

Zobacz również

Bez końca
18:00 12 / 15 zł; karnet: 60 zł Film

FreshMail.pl