Cheap Tobacco

19:00 – 2019-01-25 – Sala Widowiskowa – 30 zł

Cheap Tobacco to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintage’owego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która dwukrotnie zdobyła tytuł najlepszej bluesowej wokalistki w Polsce.

Zagrali dotychczas około 500 koncertów w kraju i za granicą. Nowa płyta „Szum”, której koncertowa premiera odbyła się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce, to emocjonalny rollercoaster, zabierający słuchacza w podróż wśród niebanalnych brzmień, melodii i rytmów.

Dwanaście kompozycji nagranych w Monochrom Studio jest dowodem na to, że Cheap Tobacco to grupa bezkompromisowa, dla której najważniejsza jest rockowa energia i koncerty na żywo. Ponadto elektryzujący i liryczny jednocześnie głos Natalii Kwiatkowskiej sprawia, że obok nowego materiału trudno przejść obojętnie. Zespół, stanowiący rockowy organizm jednocześnie wymyka się jakimkolwiek klasyfikacjom. Grupa śmiało rezygnuje z utartych schematów na rzecz niecodziennych inspiracji, nie bojąc się przy tym utraty wiarygodności. Po koncertach promujących poprzednie nagrania, czas na nową twarz Cheap Tobacco. Zespół, który zdobył uznanie w świecie bluesa, muzyka zespołu wybiega poza jego granice, czerpiąc z dorobku muzyki rockowej, soulowej, pop, funky, zaczepiając również o lekką psychodelię. Utwory z nowego albumu to dawka dobrego vintage’owego brzmienia, mocnych riffów oraz snujących się, ciężkich, zadymionych i przestrzennych ballad. Teksty opowiadają o wewnętrznych konfliktach, z którymi mierzy się każdy z nas; o odejściu (tym chwilowym i nieodwracalnym); o przemijaniu oraz nadziei na porozumienie.

Natalia Kwiatkowska – wokal
Robert „Kapa” Kapkowski – gitara
Michał Bigulak – bas
Bartek Kołodziejski – perkusja

Ceny biletów
30 zł
Kasa Czynna:
w lipcu:
wt-pt: 14:00-19:00
w pozostałe dni na godzinę przed wydarzeniami biletowanymi
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Impresariat
e-mail: impresariat@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 09

Zobacz również

Cheap Tobacco
19:00 30 zł Muzyka

FreshMail.pl