Lublin Jazz Festiwal

Choroby Pszczół & Jacek Steinbrich

23:00 – 2018-04-20 – Piwnice CK – wstęp wolny

Trójmiejski duet łączy się z lubelskim muzykiem i kontrabasistą, aby specjalnie na potrzeby Lublin Jazz Festiwalu zatopić się w niezmierzonych pokładach improwizacji.

Dzięki ogromnej kreatywności muzycznej trójka artystów jest dobrze znana słuchaczom sceny free improv. Każdy z nich ma ogromne doświadczenie w tworzeniu muzyki oraz jej swobodnej interpretacji, co daje się poznać zwłaszcza podczas występów na żywo. Wiatr od morza oraz Lasy Oliwskie będą ideowymi patronami tego niecodziennego koncertu, pełnym zaskakujących zwrotów akcji, jak i medytacyjnych treści. Nie zapominajmy również o losie pszczół.

Krzysztof Topolski – drums
Tomasz Gadecki – saxophones
Jacek Steinbrich – double bass

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Impresariat
e-mail: impresariat@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 09

Zobacz również

Run Logan Run

Muzyka Run Logan Run oparta jest na plemiennym, głębokim brzmieniu perkusji, który dopełnia szorstki i gardłowy saksofon.

Jaząbu

Nowy, wielopokoleniowy projekt muzyków z Łodzi, Bydgoszczy i Warszawy. Wiele tu barw i nieoczywistych ścieżek, a dźwiękowe poszukiwania nurzają się w psychodelicznej otoczce zgrabnie łączącej się ze spuścizną sceny yassowej.

Marc Ribot’s Ceramic Dog

Jeden z najoryginalniejszych gitarzystów naszych czasów.

Ottone Pesante

Przetworzona trąbka i puzon, perkusja – tyle wystarczy, aby zespół brzmiał jak orkiestra: „zła orkiestra dęta, death metal brass band”.
Choroby Pszczół & Jacek Steinbrich
23:00 wstęp wolny FestiwalMuzyka

FreshMail.pl