Most Kultury

Daisy Chute and Cerian / The Pau

20:00 – 2018-08-10 – Most im. Mariana Lutosławskiego – wstęp wolny

Daisy Chute – to pochodząca z Edynburga uwielbiająca banjo piosenkarka folkowa i multi-instrumentalistka. Obecnie, po zakończeniu współpracy z nagrodzonym platynową płytą zespołem All Angels, Daisy, wspólnie z producentem i kompozytorem Timem Baxterem, pracuje nad debiutanckim albumem oryginalnych kompozycji.

Cerian – to londyńska piosenkarka i multi-instrumentalistka funkcjonująca w przestrzeni muzycznej gdzieś pomiędzy Kate Bush, Joni Mitchell i London Grammar. Łączy melodyczny śpiew i bogatą harmonię z miłością do poezji i literatury, a jej piosenki często wykorzystują cytaty z dzieł wielu autorów. Jej klasyczne szkolenie w zakresie śpiewu, harfy, pianina i gitary pozwala Cerian na łączenie bardzo różnorodnych stylów i doświadczeń muzycznych z niezwykłą skalą głosu, prowadząc do niespotykanie pięknych kompozycji.

The Pau – w autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach. Na koncertach występuje z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Pierwszy koncert The Pau odbył się w styczniu 2015 i od tego czasu zagrała ponad sto koncertów w Polsce i dwa w Norwegii. Uczestniczyła jako support w trasie koncertowej zespołu Organek. Wystąpiła na kilku festiwalach m.in. Soundedit i Róbrege. Podczas koncertu zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Ku”.

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w okresie wakacyjnym:
pon. - pt. w godz. 12.00-17.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

Zobacz również

Jarząbek / Jurkiewicz: piosenki Jaromira Nohavicy

Na koncertach duet tworzy klimaty niepowtarzalne, coś między Petersburgiem, Cieszynem, Ostrawą a Lublinem.

Paul Kwitek / Freenology

Related posts: Jarząbek / Jurkiewicz: piosenki Jaromira Nohavicy Paul Kwitek / Freenology 75. urodziny Tadeusza Nalepy z zespołem J.J. Band

75. urodziny Tadeusza Nalepy z zespołem J.J. Band

Jedna z najlepszych grup bluesowych w Polsce zagra z okazji 75. urodzin Tadeusza Nalepy
Daisy Chute and Cerian / The Pau
20:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl