Centralny Plac Zabaw

HAI

21:00 – 2020-08-28 – Wirydarz – wstęp wolny

HAI to nowe, zdolne dziecko na lubelskiej scenie alternatywnej.

Zespół łączy różne wpływy muzyczne, konfrontuje eklektyzm i spójność, psychodeliczne wycieczki i niebanalne melodie. Niekonwencjonalny tekstowo, pełen oryginalnej energii scenicznej. Swoją muzykę określają jako cyrk i konfetti deszcz. Zespół tuż przed wydaniem debiutanckiego albumu, zaprasza na koncertową premierę materiału. Gościnnie na scenie pojawią się młodzi muzycy lubelskiej alternatywy: m.in. Monika Kowalczyk, Jan Wąsak, Magda Kuraś, czy Łukasz Kukiełka.

Pierwotnie projekt był solowym przedsięwzięciem, w obecnym składzie działa od wiosny 2018 r. Muzyka zespołu oscyluje wokół alternatywy z domieszkami rocka, jazzu, psychodelii i postrocka. Zdobywcy Grand Prix 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej „Wschody”. Stypendyści Urzędu Miasta Lublin 2019. Zwycięzcy konkursu SPAM UMCS 2019. Uczestnicy Inkubatora branży muzycznej Tak Brzmi Miasto. Finaliści tegorocznego konkursu Stage4You w Warszawie.
Na swoim koncie mają koncertową EP, zarejestrowaną w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie oraz video live w ramach sesji Fake Garden Session. Pod koniec 2019 r. ukazał się teledysk do singla „W powietrzu”.

fb.com/haimuzyki
ig.com/haimuzyki
youtube.com/c/haimuzyki
haimuzyki.bandcamp.com

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00
oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Arkadiusz Kaźmierak
tel: 81 466 61 09
e-mail: arkadiusz@ck.lublin.pl

Zobacz również

Limboski & Sosnowski

Na przekór pandemicznej martwocie i ogólnemu zniechęceniu Limboski wraz z Sosnowskim napisali piosenkę pt. „Odmrożeni” i ruszają w trasę koncertową w konwencji „double bill”.

Marek Dyjak

Artysta zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty „Piękny instalator”, której premiera odbyła się 29 listopada 2019 r.

Baasch

Muzyk dał się już poznać jako producent o własnym, rozpoznawalnym stylu. Przeplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowanych, mrocznych piosenkach. Po rocznej przerwie wraca pod osłoną „Nocy”.

Czuła Obserwacja – film z muzyką na żywo

Koncert będzie połączeniem elektroniki i eksperymentów z akustycznym pulsującym graniem, pełnym wielu planów przenikających się w bardzo plastyczny sposób.
HAI
21:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl