Lubelski Teatr Tańca

If/Then

19:00 – 2020-02-14 – Sala Widowiskowa – 20/30 zł

Przed nami ponad 100 wydarzeń teatralnych! Karnawał Teatralny w Centrum Kultury w Lublinie trwa! Szczegółowy program na styczeń znajdziecie TUTAJ.

Ten spektakl oparty jest na założeniu, że wszystkie istniejące rzeczy i zjawiska pozostają ze sobą we wzajemnej relacji.

Tancerze wiedzą „co” nastąpi w spektaklu, jednak poszczególne elementy tej układanki pozostają dla nich do odkrycia w trakcie jego trwania. Dzięki temu zachowują stan „uważności”, będąc w gotowości do działania względem powstających zależności. Aby dokonać tego odkrycia, tancerze muszą stale zadawać sobie pytanie: „Jak to, co się wydarza wpływa na mnie?” oraz „Jak ja wpływam na to co się wydarza?”. Od ich uważności uzależnione jest to, co zobaczy widz (oraz to czego nie zobaczy). Ten spektakl jest próbą wytworzenia uważności w sytuacji niepewności. Ten spektakl to gra, w której tancerze muszą podejmować decyzje w oparciu o konkretne zasady, nie mogąc być pewnym rezultatu.

pomysł i reżyseria: Joseph W. Alter; choreografia: Joe Alter we współpracy z tancerzami; obsada: Ryszard Kalinowski, Mikołaj Karczewski, Daniela Komędera – Miśkiewicz, Beata Mysiak, Anna Żak, (w procesie tworzenia wziął udział Wojciech Kaproń) muzyka: Aleksander Kosciow; produkcja i realizacja dźwięku: Igor Szulc; projekt oświetlenia: Craig Wolf; produkcja: Anna Kalita, Konrad Kurowski (Centrum Kultury w Lublinie, Lubelski Teatr Tańca); wsparcie produkcyjne: San Diego State University

— piękno tańca — zmienność — zagadka

Ceny biletów
20/30 zł
Kasa Czynna:
od 20 października 2020 do odwołania
czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 12:00-14:00 oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym
Kontakt z Biurem Obsługi i Organizacji Widza w kwestii programu lub zwrotu kosztów
zakupionych już biletów od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-17:00

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Lubelski Teatr Tańca
tel.: 81 466 61 46
e-mail: taniec@ck.lublin.pl

Zobacz również

If/Then

FreshMail.pl