Centralny Plac Zabaw

Klasyczne Popołudnie: Sokołowski & Menet

16:00 – 2020-08-23 – Wirydarz – wstęp wolny

Zapraszamy na koncert solisty Teatru Muzycznego w Lublinie, Patrycjusza Sokołowskiego, któremu na fortepianie będzie towarzyszył Gabriel Menet.

Duet wokalisty klasycznego i pianisty jazzowego mierzy się z repertuarem złożonym z dobrych i ważnych utworów polskiej muzyki estradowej i standardami światowej muzyki jazzowej. Muzycy współpracują ze sobą od ponad roku, czego wynikiem jest właśnie ukończony materiał. Złożony z 19 utworów album „Sokołowski & Menet”, zawiera utwory z repertuaru m.in. Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Grażyny Łobaszewskiej, Mieczysława Fogga czy Nat King Cole’a w nowych aranżacjach i w oryginalnym wykonaniu. Koncerty duetu gwarantują niezwykłą, nostalgiczną podróż i świetnie sprawdzają się podczas stylowych wieczorów, zarówno kameralnych, jak i całkiem rozrywkowych.
Patrycjusz Sokołowski to jeden z ciekawszych głosów bas-barytonowych młodego pokolenia, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach wokalnych. W 2019 r. uhonorowany prestiżową statuetką ARION za wybitne osiągnięcia artystyczne.
Gabriel Menet jako pianista jazzowy grał w bandach w Europie i Stanach Zjednoczonych, jako kompozytor współpracował z teatrami w całej Polsce.

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00
oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Arkadiusz Kaźmierak
tel: 81 466 61 09
e-mail: arkadiusz@ck.lublin.pl

Zobacz również

Limboski & Sosnowski

Na przekór pandemicznej martwocie i ogólnemu zniechęceniu Limboski wraz z Sosnowskim napisali piosenkę pt. „Odmrożeni” i ruszają w trasę koncertową w konwencji „double bill”.

Marek Dyjak

Artysta zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty „Piękny instalator”, której premiera odbyła się 29 listopada 2019 r.

Baasch

Muzyk dał się już poznać jako producent o własnym, rozpoznawalnym stylu. Przeplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowanych, mrocznych piosenkach. Po rocznej przerwie wraca pod osłoną „Nocy”.

HAI

HAI to nowe, zdolne dziecko na lubelskiej scenie alternatywnej.
Klasyczne Popołudnie: Sokołowski & Menet
16:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl