Splat! Nights

Mayhem (Korpo)

19:00 – 2018-05-17 – Kino CK – 12 / 15 zł

Dużą korporację atakuje wirus, odzierający zarażonych ze wszystkich hamulców i norm społecznych. Film miał polską premierę na Splat!FilmFest w 2017 roku.

Po seansie 17 maja zapraszamy na spotkanie doktorem psychologii, naukowcem i psychoterapeutą Ireneuszem Siudemem „Psychopaci są wśód nas”
czytaj więcej

Budynek firmy zostaje poddany kwarantannie. Wiedząc, że nie poniosą odpowiedzialności za żadne, najbardziej agresywne czy niemoralne zachowanie pracownicy pokazują swoje prawdziwe oblicze. Inteligentna, krwawa komedia, której akcja toczy się w tempie rollercoastera. Brutalna krytyka kapitalizmu, przez magazyn Variety okrzyknięta połączeniem „Szklanej pułapki” i apokalipsy zombie.

Film prowokuje do zadania sobie pytania: jak my zachowalibyśmy się w podobnej sytuacji? Gdyby przez pewien czas przestały obowiązywać nas wszystkie normy społeczne, gdybyśmy przestali powstrzymywać emocje i najgłębsze pragnienia? To z kim przede wszystkim wyrównalibyśmy rachunki w naszym miejscu pracy? No cóż, niektóre pytania lepiej zostawić bez odpowiedzi…

reżyseria: Joe Lynch
horror, akcja, komedia / USA / 2017
obsada: Steve Yeun, Samara Weaving, Dallas Mark Roberts, Caroline Chikezie, Mark Stewart Frost, Kerry Fox

Splat! Nights to pokazy najważniejszych i najlepszych współczesnych filmów z pogranicza horroru i fantastyki. To całoroczny cykl, będący częścią międzynarodowego festiwalu horroru i kina gatunkowego Splat!FilmFest (Lublin, Warszawa). www.splatfilmfest.com

Ceny biletów
12 / 15 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com
film w j. angielskim z polskimi napisami

Zobacz również

Mayhem (Korpo)
19:00 12 / 15 zł Film

FreshMail.pl