Lublin Jazz Festiwal

Ottone Pesante

21:00 – 2018-04-22 – Piwnice CK – 20 zł

Przetworzona trąbka i puzon, perkusja – tyle wystarczy, aby zespół brzmiał jak orkiestra: „zła orkiestra dęta, death metal brass band”.

Eksperymentalne heavy jazzowe trio z Włoch.  Zespół prezentuje zupełnie nowe podejście do instrumentów dętych, wyciskając z nich brzmienie niespotykane jak dotąd na scenie jazzowej. Tworzy kompozycje z pogranicza death metalu, jazz core’u czy jazz rocka. W ostatnich trzech latach zagrali ponad 250 koncertów w Europie, promując dwa wydane jak dotąd albumy: „Ottone pesante” (2014) i „Brassphemy set in stone” (2016), które zyskały rzesze fanów.

Paolo Raineri – trumpet
Francesco Bucci – trombone
Beppe Mondini – drums

Ceny biletów
20 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Impresariat
e-mail: impresariat@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 09

Zobacz również

Run Logan Run

Muzyka Run Logan Run oparta jest na plemiennym, głębokim brzmieniu perkusji, który dopełnia szorstki i gardłowy saksofon.

Jaząbu

Nowy, wielopokoleniowy projekt muzyków z Łodzi, Bydgoszczy i Warszawy. Wiele tu barw i nieoczywistych ścieżek, a dźwiękowe poszukiwania nurzają się w psychodelicznej otoczce zgrabnie łączącej się ze spuścizną sceny yassowej.

Marc Ribot’s Ceramic Dog

Jeden z najoryginalniejszych gitarzystów naszych czasów.

Choroby Pszczół & Jacek Steinbrich

Lublin Jazz Festiwal: Trójmiejski duet łączy się z lubelskim muzykiem i kontrabasistą, aby specjalnie na potrzeby Lublin Jazz Festiwalu zatopić się w niezmierzonych pokładach improwizacji.
Ottone Pesante
21:00 20 zł FestiwalMuzyka

FreshMail.pl