Centralny Plac Zabaw

Szatt / Golden

21:00 – 2020-08-29 – Wirydarz – wstęp wolny

Szatt, czyli Łukasz Palkiewicz to producent z Raciborza, obecnie mieszkający w Warszawie. Współtwórca nieszablonowego kolektywu Zaburzenia. Mistrz Polski beatmakerów w kategorii Live act w 2013 r. Muzycznie trudny do zaklasyfikowania, jednak w elektronice najbliżej mu do organicznego brzmienia. Na swoim koncie ma trzy solowe wydawnictwa. Wydany własnym sumptem „Future Voices” (2013), „Bloom” (2015, Flirtini/Asfalt Records) oraz najnowsza płyta – „Gonna Be Fine” (Dig a Pony Records). Wraz z wokalistą Jaqiem Mernerem i basistą Pawłem Stachowiakiem – jako Kroki – mają na koncie dwa albumy wydane przez Kayax: debiutancki „Stairs” i Controlled Chaos (2019).
Dzielił scenę z gwiazdami światowej muzyki, takimi jak: Taylor McFerrin, Lapalux, Sun Glitters, Cid Rim, Iamnobodi, jak również z polskimi artystami (Piotr Rogucki, Paulina Przybysz, Iza Lach).

smarturl.it/gonnabefine
www.facebook.com/szatt
www.digaponyrecords.com

Golden Złote Twarze Live Band to projekt realizujący wizję ambitnej muzyki elektronicznej oplecionej głębokim brzmieniem wiolonczeli, zimnymi strunami gitary elektrycznej, opartej o dynamikę mocnej perkusji dla smaku posypanej szczyptą głosów. Wyobraź sobie film o swoim życiu – to my robimy do niego soundtrack.

Przemysław “Golden” Adach
Krzysztof Kuligowski – perkusja
Zuza Nierubca – wiolonczela
Eddie Hai – gitara

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00
oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Arkadiusz Kaźmierak
tel: 81 466 61 09
e-mail: arkadiusz@ck.lublin.pl

Zobacz również

Limboski & Sosnowski

Na przekór pandemicznej martwocie i ogólnemu zniechęceniu Limboski wraz z Sosnowskim napisali piosenkę pt. „Odmrożeni” i ruszają w trasę koncertową w konwencji „double bill”.

Marek Dyjak

Artysta zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty „Piękny instalator”, której premiera odbyła się 29 listopada 2019 r.

Baasch

Muzyk dał się już poznać jako producent o własnym, rozpoznawalnym stylu. Przeplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowanych, mrocznych piosenkach. Po rocznej przerwie wraca pod osłoną „Nocy”.

Czuła Obserwacja – film z muzyką na żywo

Koncert będzie połączeniem elektroniki i eksperymentów z akustycznym pulsującym graniem, pełnym wielu planów przenikających się w bardzo plastyczny sposób.
Szatt / Golden
21:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl