Komedialnia

Teatr A+A: Związek otwarty

20:00 – 2020-03-06 – Piwnice CK – 10/20 zł

„Związek otwarty” Dario Fo i Franki Rame w wykonaniu Teatru A+A to historia relacji damsko-męskich w długotrwałym związku – komedia pełna zaskakujących zwrotów akcji, trzymająca w napięciu do samej pointy.

Mąż Arkadiusz nieustająco namawia swoją żonę Annę na zaakceptowanie formuły związku otwartego. Swoją postawę uważa za nowoczesną. Anna pełna obaw i rozterek w końcu godzi się na nowy status quo i zaczyna akceptować fakt posiadania przez męża wielu partnerek. Pewnego dnia sama poznaje innego mężczyznę. Czy Arkadiusz zaakceptuje ten stan rzeczy i czy słuszne okażą się słowa Anny: „…związek otwarty może być otwarty tylko z jednej strony, po stronie mężczyzny, bo jak się go otworzy z dwóch stron, to wtedy robi się przeciąg”.

reżyseria: Arkadiusz Cyran, Anna Skubik; inscenizacja: Arkadiusz Cyran; kostiumy: Anna Skubik; muzyka: Sylwester Różycki, intro: Jacek Zamecki, muzyka do piosenki: Arkadiusz Cyran i Kamil Mularski; tekst piosenki i wykonanie: Arkadiusz Cyran; obsada: Anna Skubik, Arkadiusz Cyran, Sylwester Różycki

— komedia — rozrywka — historia małżeńska — emocje — z muzyką na żywo

Komedialnia – scena komedii i impro w Centrum Kultury. W każdy piątkowy wieczór zobaczymy innego wykonawcę, prezentując przekrój gatunków komediowych. Pomysłodawcą i organizatorem jest Przemysław Buksiński, a współorganizatorami Centrum Kultury w Lublinie i Poławiacze Pereł Improv Teatr.

Ceny biletów
10/20 zł
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00
oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

Karnawał Teatralny

Teatr A+A: Związek otwarty
20:00 10/20 zł Karnawał TeatralnyTeatr

FreshMail.pl