Centralny Plac Zabaw

Tęskno

21:00 – 2020-08-01 – Wirydarz – 40 zł

Najgłośniejszy debiut ostatnich lat na polskiej scenie muzycznej. Tęskno to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić.
Koncert poprzedzi solo act Janjiggah.

Natychmiast rozpoznawalne brzmienie jej muzyki łączy klasyczne instrumentarium z subtelną elektroniką i poetyckimi tekstami. 17 kwietnia ukazała się płyta artystki zatytułowana po prostu „Tęskno”, którą poprzedziły single „Między nami”, „Walc” i „Frajda”. Debiutancki album „Mi” z 2018 r. pojawił się w najważniejszych zestawieniach płyt roku. Od tego czasu Tęskno otrzymało m.in. Mateusza radiowej Trójki, nominację do Fryderyków i Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, jednocześnie regularnie wyprzedając trasy klubowe oraz grając na
największych scenach w kraju i za granicą: m.in. Primavera Sound Barcelona, Open’er Festival, Colours Of Ostrava, OFF Festival Katowice, Męskie Granie.

skład:
Joanna Longić – wokal, looper, skrzypce
Gabriela Ziniewicz – flet poprzeczny
Kamila Owsiany – skrzypce
Artur Wieczerzyński – altówka
Mateusz Błaszczak – wiolonczela

Janjiggah – Janek Michalec solo act
(before przed koncertem Tęskno)

Producent muzyczny, zajmujący się tworzeniem podkładów, do których dogrywa partie trąbki poddanej obróbce efektami dźwiękowymi. Czasami to tylko pogłos i delay, chociaż trudno odróżnić wcześniej przerobiony, syntetyczny synth od dźwięku spreparowanej trąbki. Po serii koncertów w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą muzyk pojawi się z projektem w Wirydarzu Centrum Kultury.

Janek Michalec – trąbka, elektronika

Ceny biletów
40 zł
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00
oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Impresariat
e-mail: impresariat@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 09

Zobacz również

Limboski & Sosnowski

Na przekór pandemicznej martwocie i ogólnemu zniechęceniu Limboski wraz z Sosnowskim napisali piosenkę pt. „Odmrożeni” i ruszają w trasę koncertową w konwencji „double bill”.

Baasch

Muzyk dał się już poznać jako producent o własnym, rozpoznawalnym stylu. Przeplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowanych, mrocznych piosenkach. Po rocznej przerwie wraca pod osłoną „Nocy”.

Alameda 5

ALAMEDA 5 to efekt poszukiwań muzycznych skupionych wokół transu, progresywnej elektroniki lat 70 i bardziej ekstremalnych i nienormatywnych odmian jazzu i muzyki improwizowanej.

HAI

HAI to nowe, zdolne dziecko na lubelskiej scenie alternatywnej.
Tęskno
21:00 40 zł Muzyka

FreshMail.pl