Zły

17:00 – 2019-06-30 – Wirydarz – 15/20 zł

Autobiograficzna opowieść Dariusza Jeża, który zanim zabłysnął na deskach teatru, był wysoką figurą lubelskiego półświatka.

Tytułowy Zły w przeszłości zajmował się działalnością przestępczą, za którą otrzymał i odsiedział kilkuletni wyrok. Dzięki spotkaniu ze sztuką odmienił swoje życie i obecnie jest aktorem.
Spektakl prowadzi nas przez pasmo przemian jakim jest życie ex-gangstera osadzone w okresie transformacji Polski. Widzowie obserwują, jak wraz z przejściem stanu wojennego w demokrację, zmienia się podejście głównego bohatera do świata. Od dziecięcej naiwności i sumienia każącego naprawiać wyrządzone zło, po brak litości i zimne wyrachowanie.

reżyseria: Łukasz Witt-Michałowski; scenariusz: Dariusz Jeż, Grzegorz Kondrasiuk; obsada: Przemysław Buksiński, Dariusz Jeż, Jarosław Tomica; scenografia: Dariusz Jeż; opracowanie graficzne: Lech Mazurek

 

Ceny biletów
15/20 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
tel: 81 466 61 24
e-mail: scenainvitro@gmail.com

Zobacz również

Obywatel Fame: film + impro

Poruszające monologi, wstrząsające wywiady i wielkie wyznania. Znamy kwestie, które padając - na sekundę wstrzymują bicie serc w kinach na całym świecie.

Warsztaty introligatorskie z Papier plus druk

W myśl idei "do it yourself", każdy z uczestników warsztatów własnoręcznie wykona pakiet trzech zeszytów w klimacie retro z okładkami z nowej kolekcji botanicznej Papier plus druk.

Warsztaty tworzenia minimalistycznych wianków z Folkisz

Stwórz unikatowy wianek razem z Folkisz!
Zły
17:00 15/20 zł TeatrWirydarz

FreshMail.pl